Depilacja twarzy

Problem nadmiernego owłosienia na twarzy dotyka wiele kobiet w rożnym wieku. Jego podłożem są zazwyczaj problemy z gospodarką hormonalną, ciąża, menopauza lub po prostu czynnik genetyczny. Nieestetyczny meszek w okolicach podbródka, z boku twarzy i nad górną wargą szczególnie źle się prezentuje, kiedy włoski są ciemne. Jak temu zapobiec?

Sposobów na usuwanie włosów z twarzy jest sporo, ale nie każdy z nich przynosi spodziewane i długotrwałe efekty. Kobiety stosują przeróżne środki aby wyglądać piękniej i cieszyć się gładka skórą – kremy, laser, pasty cukrowe, plastry z woskiem i pęsety. My zdecydowanie polecamy depilację woskami Lycon! Technika nakładania specjalnej oliwki przed woskiem chroni naskórek, dzięki czemu zabieg jest bardzo mało bolesny, a skóra nie jest podrażniona.

Depilacja górnej wargi
Nie tylko okolice podbródka i niższych partii policzków wymagają depilacji. Bardzo często konieczna jest depilacja górnej wargi – czyli tzw. „wąsika”.

Niektóre kobiety decydują się na usuwanie włosków pęsetą, ale jest to zabieg bardzo bolesny i czasochłonny. Alternatywą jest wosk – gwarantowany efekt gładkiej skóry na dłużej!

Zabieg woskowania możesz wykonać samodzielnie w domu za pomocą pasków z woskiem. Pamiętaj jednak, aby nie wykonywać go, kiedy twarz jest po peelingu chemicznym lub po dłuższej ekspozycji na słońcu. Podrażniona skóra podatna jest na zaczerwienienia, podrażnienia i alergie. Jeśli chcesz, aby depilacja górnej wargi przyniosła lepsze efekty i była bezpieczna, oddaj się w ręce profesjonalisty, udając się do salonu specjalizującego się w depilacji woskiem.

Salon kosmetyczny Waxroom wychodzi do Ciebie z ciekawą propozycją depilacji innowacyjnym woskiem Lycon. Depilacja twarzy wykonywana jest szybko, bezpiecznie, a Ty możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą przez kilka tygodni. Na sukces zabiegu składa się fachowa obsługa oraz najwyższej jakości preparaty używane do depilacji brody, nozdrzy i górnej wargi.

Usuwanie włosów z twarzy woskiem Lycon, to istna pieszczota dla skóry. Generalnie, zabieg jest mniej bolesny, a nawet przyjemny, dzięki mieszance naturalnych, aromatycznych składników wosku.

Depilacja nozdrzy, czy górnej wargi – nieważne jaki zabieg wybierzesz, za pomocą wosku skomponowanego na bazie olejków, wosku pszczelego i żywic, usuniesz niechciane włoski już od 1 mm trwale i bezpiecznie.

Przed zabiegiem zapoznaj się z regulaminem.

Copyright (C) 2019 by WAXROOM ||Realizacja: DNS GROUP

Close Menu