Henna brwi

Proszek z ususzonych liści Lawsonii bezbronnej, to naturalny barwnik wykorzystywany m.in. do podkreślania brwi i ich przyciemniania. Jeśli masz jasne brwi lub ich kolor jest według ciebie mdły, nadasz im niepowtarzalnej głębi za pomocą henny. Zabieg można wykonać samodzielnie, ale zdecydowanie lepiej udać się do profesjonalnego zakładu kosmetycznego. Stylista dopasuje kolor henny oraz kształt brwi do typu twojej urody.

Dzięki stylizacji brwi Twoje spojrzenie nabierze charakteru, stanie się bardziej wyraźne i mocno urzekające. Profesjonalnie wykonana henna, to idealne podkreślenie koloru i kształtu oczu oraz całej twarzy. Dobrze wystylizowane brwi, to prosty sposób na metamorfozę. Zyskujesz też więcej czasu dla siebie, który musiałabyś poświęcić na codzienny makijaż. Henna jest odporna na działanie wody i temperatury, dlatego twoje spojrzenie będzie piękne na dłużej.

Henna Rzęs

Henną zabarwisz nie tylko brwi, ale też rzęsy. Jeśli są cienkie, jest ich mało, albo są zbyt jasne, możesz nadać im głębi i pogrubić optycznie. Za pomocą henny Twoje oczy zyskają ciemną, mocną oprawę, a spojrzenie stanie się urzekające. Bez tuszowania i poświęcania czasu na makijaż, a do tego na bazie naturalnych składników. Henna rzęs odmieni twoje oblicze!

Stylizacja brwi za pomocą henny, to ciekawa przygoda, która daje wiele radości i satysfakcji z czarującego spojrzenia. Ta przygoda może mieć różne kolory – czarny, brązowy, grafitowy, a nawet wyjątkowy kolor, powstały specjalnie do Twojego typu urody z wymieszania innych. Jeśli nie wiesz jaka henna rzęs będzie dla Ciebie odpowiednia, stylista na pierwszej wizycie podpowie Ci i dopasuje ją do Ciebie.

Henna brwi – Ile się utrzymuje?
Zabieg stylizacji brwi przyciąga spore grono wielbicielek. Podkreślone brwi o kolorze dopasowanym idealnie do urody oraz efektowny profil łuków brwiowych, to podstawa dobrego i zadbanego wyglądu. Dzięki hennie brwi i rzęs możesz odpocząć od makijażu oczu na dłuższy czas.

Pomyśl… zagęszczone i przyciemnione włoski na brwiach, romantyczne spojrzenie i spokojna głowa podczas kąpieli, czy słodkiego leżakowania na plaży. Od trzech do pięciu tygodni utrzyma się na brwiach dobrze nałożona henna, to naprawdę sporo czasu. Możesz więc delektować się słońcem i perfekcyjnym makijażem do kolejnego zabiegu, zyskując więcej cennych chwil dla siebie.

Waxroom – Profesjonalne zabiegi Henną

Jeśli szukasz profesjonalnych zabiegów na bazie henny oraz marzysz o niepowtarzalnie wymodelowanych rzęsach i brwiach, skorzystaj z naszych usług! Wykwalifikowane specjalistki zadbają o Twoje spojrzenie, idealnie dopasowując je do Twojego typu urody. Wystarczy jedna wizyta, a dowiesz się, w jakim kolorze i kształcie będzie Ci do twarzy!

Odwiedź nasz salon Waxroom salon firmowy Lycon i odkryj naturalne piękno wydobyte z rysów Twojej twarzy, za pomocą naturalnych składników zawartych w hennie. Uwydatnimy to, co masz w sobie najpiękniejsze, uwalniając przy okazji duże pokłady radości i satysfakcji. Ubierzemy Twoje spojrzenie, dzięki któremu na nowo zaczniesz się delektować swoją kobiecością na co dzień.

Przed zabiegiem zapoznaj się z regulaminem.

Copyright (C) 2019 by WAXROOM ||Realizacja: DNS GROUP

Close Menu