Strona Główna / Menu dla kobiet / Depilacja miejsc intymnych

Depilacja miejsc intymnych

Choć depilacja miejsc intymnych w Warszawie stale zyskuje na popularności, będąc coraz chętniej wybieranym zabiegiem zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, wciąż budzi wiele wątpliwości. Głównym powodem, z tytułu którego wiele osób niesłusznie omija temat depilacji okolic intymnych, jest strach przed bolesnością zabiegu, a także wstydliwa natura niektórych klientów.  Oba zachowania są jak najbardziej zrozumiałe, jednak w rzeczywistości profesjonalna depilacja miejsc intymnych u kobiet to zabieg niemal bezbolesny, a co więcej – nadający klientkom pewności siebie i pozwalający zbudować ze swoim ciałem pozytywną, zdrową relację.

Okolice miejsc intymnych są bardzo  wrażliwe na podrażnienia, dlatego ten rodzaj depilacji wymaga dużej wprawy i wyczucia. Nawet jeśli uda się pozbyć niechcianych włosków w warunkach domowych, wykorzystując do tego jednorazowe maszynki czy zakupiony w drogerii wosk, istnieje duże prawdopodobieństwo, że po depilacji intymnej pojawią się małe, czerwone, nieestetyczne  krostki, wywołujące nieprzyjemny świąd. Domowa depilacja miejsc intymnych u kobiet często wiąże się również z szybko odrastającymi oraz wrastającymi w skórę włoskami. Na szczęście depilacja intymna, jaką wykonujemy w naszych profesjonalnych salonach, wyklucza wszystkie skutki uboczne, pozostawiając skórę gładką i piękną przez długi czas.

Depilacja okolic intymnych

Waxroom to licencjonowany salon kosmetyczny, oferujący nieinwazyjną i niezwykle skuteczną depilację miejsc intymnych u kobiet, opartą na wysokiej jakości woskach marki Lycon – renomowanego na rynku producenta. Wykorzystywane do depilacji okolic intymnych woski oparte są na odżywczych składnikach pochodzenia naturalnego: żywicy, wosku pszczelim oraz aromatycznym olejku, zapewniających doskonałe nawilżenie skóry. Wosk Lycon do depilacji miejsc intymnych u kobiet jest w pełni ekologiczny, wegetariański i bezpieczny dla osób z wrażliwą skórą.

Istnieją dwa rodzaje wosków do depilacji okolic intymnych – miękki i twardy. Drugi typ przeznaczony jest do miejsc zabiegowych o dużej powierzchni, m.in. nóg czy rąk. W przypadku depilacji intymnej korzysta się z miękkiego wosku Lycon, gwarantującego dokładność i mniejszą bolesność zabiegu w okolicach szczególnie wrażliwych. Profesjonalna depilacja miejsc intymnych u kobiet, jaką oferujemy, zapewni gładką, nawilżoną skórę nawet na okres 8 tygodni. 

Depilacja miejsc intymnych Warszawa

Nie ma konieczności, by korzystać z nieskutecznych kremów do depilacji miejsc intymnych, jednorazowych maszynek czy kojarzących się z bólem wosków z drogerii. Zamiast tego warto skorzystać z usługi, świadczonej przez zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych z zakresu depilacji intymnej specjalistów, dbających o wysoki komfort klientów podczas zabiegu.

Copyright (C) 2023 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu