Strona Główna / Menu dla kobiet / Depilacja miejsc intymnych

Depilacja miejsc intymnych

Depilacja okolic intymnych nie należy do najprzyjemniejszych ze względu na wyjątkową wrażliwość tych miejsc. Duża liczba receptorów czuciowych wzmaga odczucia bólowe podczas usuwania włosków, dlatego tylko umiejętne wykonanie depilacji intymnej pozawala zminimalizować negatywne odczucia i uchronić skórę przed podrażnieniami.

Niektóre kobiety decydują się na depilację miejsc intymnych za pomocą kremów lub zwykłej maszynki do golenia. Inne wybierają zabiegi usuwania włosków za pomocą lesera. Spora część decyduje się jednak na zabiegi wykonywane na bazie ciepłych wosków, których efektem jest jedwabiście gładka skóra przez kilka tygodni.

Jak depilować miejsca intymne
Depilacja intymna wykonywana samodzielnie, wymaga dużej wprawy i wyczucia. Przed jakimkolwiek zabiegiem nie używaj kosmetyków drażniących skórę, np. peelingów, ponieważ narazisz się na zaczerwienienia i podrażnienia naskórka. Staraj się wykonywać depilację okolic intymnych małymi partiami mocno naciągając skórę. Pamiętaj aby nie aplikować plastra z woskiem więcej niż dwa razy w to samo miejsce.

Jeśli wybierzesz krem do depilacji miejsc intymnych, zabieg będzie bezbolesny, łatwy, ale niestety, nietrwały. Za kilka dni włoski zaczną odrastać. Nie zawsze też usuniesz w ten sposób całe zbędne owłosienie ze sfer bikini. O czym musisz koniecznie pamiętać? Po depilacji kremem zawsze posmaruj skórę nawilżającymi kosmetykami, np. kojącym balsamem.

Depilacja pośladków
Coraz więcej kobiet, a nawet i mężczyzn, decyduje się na depilację pośladków ze względów estetycznych. Niektórzy usuwają włoski domowymi sposobami, czyli za pomocą kremów do depilacji, czy specjalnych depilatorów. Jeśli chcesz usunąć włoski z tej okolicy, pamiętaj, że jest to bardzo trudne do samodzielnego wykonania. Jeżeli zależy Ci na precyzji i małej bolesności zabiegu, odwiedź salony firmowe Lycon: Waxroom i The Waxing Bar.

Usuwanie włosków z pośladków to jedno, natomiast depilacja między pośladkami to druga sprawa. Do niedawna był to może temat tabu, teraz depilacja okolic intymnych zyskuje sobie coraz większą ilość zwolenników. W celu uzyskania najlepszych efektów, konieczny jest profesjonalny zabieg w salonie specjalizującym się w depilacji, gdzie usuniesz niepotrzebne włoski za pomocą niesamowicie precyzyjnego i delikatnego wosku Lycon– skutecznie, szybko i bezpiecznie!

Copyright (C) 2020 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu