Strona Główna / Menu dla kobiet / Lifting rzęs

Lifting rzęs i laminacja brwi

LIFTING I LAMINACJA RZĘS​

Wiele kobiet marzy o długich i gęstych rzęsach, które prezentowałyby się zjawiskowo nawet bez makijażu. Istnieje sposób na osiągnięcie naturalnego efektu podniesionych i bardziej podkręconych rzęs. Mowa o liftingu, czyli nieinwazyjnym zabiegu kosmetycznym, który sprawia, że rzęsy wyglądają olśniewająco i zarazem naturalnie. Efekty liftingu rzęs są długotrwałe i utrzymują się aż do 8 tygodni.

Jak wygląda proces liftingu i laminacji rzęs? Zabieg rozpoczyna się od aplikacji na rzęsy specjalnego preparatu, dzięki któremu można nadawać im określony kształt. Równocześnie na górną powiekę nakłada się silikonowy wałeczek, mający za zadanie podtrzymywać nakręcone na niego rzęsy. Kolejnym krokiem jest utrwalenie kształtu. Finalnym etapem zabiegu jest laminacja rzęs, która często jest mylona z osobnym zabiegiem. Polega ona na nawilżeniu i odżywieniu włosków olejkami.

Lifting rzęs Warszawa

Do podstawowych informacji należy zaliczyć fakt, iż nie jest to zabieg typowo regenerujący, prawidłowo wykonany nie osłabia naturalnych rzęs, w porównaniu do innych metod zagęszczania. Lifting rzęs daje naturalny efekt podkręcenia. Rzęsy poddane zabiegowi wymagają szczególnej pielęgnacji. Rekomendujemy dostępny w naszych salonach olejek Brow Xenna, który skomponowany jest w 100% z naturalnych składników witaminowych m.in. kwas oleinowy, kwas linolowy, aminokwasy, witaminy B, A, C, E, K.

Jakie są zalecenia pozabiegowe przez 24h po laminacji?

  • Należy pamiętać o unikaniu moczenia oraz stosowania jakichkolwiek detergentów do demakijażu (mleczka, płyny micelarne, żele) przez 24h po zabiegu.

  • Należy unikać wysokich temperatur np. gorące kąpiele, sauna, solarium. Proponujemy uważać również na suszarki do włosów i parę wodną unoszącą się po otwarciu zmywarki. 🙂

Po upływie 24h rzęsy śmiało można tuszować i traktować jak przed zabiegiem.

Okolice oczu są bardzo wrażliwe, dlatego ważną kwestią jest wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego, wykonującego lifting i laminację rzęs w Warszawie. Zespół Waxroom tworzą eksperci i pasjonaci swojej pracy, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł się komfortowo, a zabieg był wykonany w bezpiecznych i sterylnych warunkach.

Lifting rzęs i laminacja brwi

Cennik usług jest atrakcyjny i dopasowany do potrzeb klientów. Do wyboru mają Państwo całościowy pakiet liftingu rzęs lub laminację brwi z użyciem botoxu, keratyny oraz henny. W przypadku zabiegu laminacji brwi możliwe jest wykonanie usługi z woskiem lub bez.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić dogodny termin zabiegu oraz ewentualną próbę uczuleniową 48h przed zabiegiem.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Copyright (C) 2023 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu