Depilacja miejsc intymnych u Mężczyzn

Depilacja miejsc intymnych jest zabiegiem coraz chętniej wybieranym przez panów. Profesjonalnie przeprowadzona znacznie podnosi poziom higieny, likwidując przykre dolegliwości związane choćby z poceniem się w upalne dni. Do niedawna depilacja intymna mężczyzn wykonywana była jedynie przed sezonem letnim, zapewniając panom wyjątkowy komfort. Dziś zyskuje na popularności i stała się obowiązkowym elementem codziennego dbania o wygląd.

W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi przeznaczone dla mężczyzn, obejmujące całkowitą depilację okolic intymnych wraz z usunięciem włosków z pośladków i spomiędzy nich oraz depilację owłosienia spoza linii bielizny. Zabieg przeprowadzamy zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, wykorzystując profesjonalne kosmetyki, przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z miejsc o wrażliwej skórze.

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn jest doceniana przez wielu panów, szczególnie tych, którzy aktywnie uprawiają sport. Dzięki usunięciu zbędnego owłosienia skórę łatwiej umyć, minimalizując ilość bakterii bytujących na ciele. Depilacja męska, nazywana przez nas: Manzylian, poprawia także wygląd, wpływając znacząco na poczucie komfortu i atrakcyjności. Do niedawna na zabieg ten decydowały się jedynie kobiety, dziś natomiast trendy w zakresie wyglądu miejsc intymnych, objęły również mężczyzn.

Czym różni się profesjonalna depilacja męskich okolic intymnych od tej wykonywanej w domu? Podstawową różnicą jest jakość stosowanych produktów, które nie tylko nie podrażniają skóry, ale przede wszystkim minimalizują ryzyko związane z wrastaniem włosów. To częsta dolegliwość związana z klasyczną depilacją, wykonywaną maszynką lub innymi domowymi sposobami. Kosmetyki do depilacji miejsc intymnych u mężczyzn swoim składem dopasowane są do delikatnej skóry, która po zabiegu wymaga właściwej pielęgnacji.

Jak wygląda męska depilacja miejsc intymnych w naszym salonie?

Męska depilacja miejsc intymnych jest zabiegiem przeprowadzanym w warunkach, gwarantujących dyskrecję. Każda osoba decydująca się na zabieg, proszona jest o wypełnienie karty klienta, w której wymienione są przeciwwskazania do depilacji: między innymi cukrzyca, epilepsja, obrzęki, świeża opalenizna, nowe blizny, żylaki czy choroby skóry. Po przeprowadzeniu wywiadu kosmetycznego i ustaleniu rodzaju zabiegu, klient dostaje chwilę dla siebie, aby swobodnie mógł zdjąć wcześniej uzgodnione części ubrania i rozgościć się na wygodnym fotelu.

Mężczyzna, który zdecydował się na wygładzenie części intymnych, zakłada jednorazowe czarne stringi z wypukłym, szerokim paskiem z przodu, a następnie przykrywa się ręcznikiem. Prowadząca zabieg dezynfekuje depilowaną okolicę, rozprowadza oliwkę, po czym nakłada na kolejne, niewielkie partie ciała rozgrzany wosk. Po chwili, gdy zastygnie, zdecydowanym ruchem ręki usuwa wosk razem z włosami, które się do niego przykleiły. Po skończonym zabiegu na skórę zostają nałożone kosmetyki łagodzące. Tym sposobem przeprowadzana jest depilacja męskich miejsc intymnych, obejmująca zarówno okolice krocza, pośladków, jak i linii nad bielizną.

Po depilacji otrzymasz szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry. Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji, dlatego też przed, w trakcie i po zabiegu możesz dopytać o szczegóły depilacji oraz zasady dbania o higienę tuż po zabiegu. Efekty męskiej depilacji miejsc intymnych utrzymują się zwykle ponad 5 tygodni. Czas ten może nieznacznie się skrócić, w zależności od indywidualnego tempa wzrostu owłosienia.

Zapraszamy do naszego salonu. Męska depilacja intymna Warszawa to oferta dla każdego pana, który chce zadbać o swoją higienę i estetyczny wygląd. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, z wykorzystaniem naturalnych wosków i kosmetyków pielęgnacyjnych.
Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym salonem, aby umówić termin męskiej depilacji intymnej w Warszawie. Podczas rezerwacji uzyskasz także niezbędne informacje, jak przygotować się do zabiegu.

Copyright (C) 2020 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu