Strona Główna / Menu dla mężczyzn / Depilacja miejsc intymnych

Depilacja miejsc intymnych u Mężczyzn

Depilacja miejsc intymnych jest zabiegiem coraz chętniej wybieranym przez panów. Profesjonalnie przeprowadzona znacznie podnosi poziom higieny, likwidując przykre dolegliwości związane choćby z nadmiernym poceniem się w upalne dni. Do niedawna depilacja intymna mężczyzn wykonywana była jedynie przed sezonem letnim, zapewniając panom wyjątkowy komfort. Dziś zyskuje na popularności i staje się nieodłącznym elementem codziennego dbania o wygląd – bez względu na aktualnie panującą porę roku.

W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi przeznaczone dla mężczyzn, obejmujące całkowitą depilację okolic intymnych wraz z usunięciem włosków z pośladków i okolicy pomiędzy nimi oraz depilację owłosienia spoza linii bielizny.

Zabieg depilacji męskiej z miejsc intymnych przeprowadzamy zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, wykorzystując profesjonalne kosmetyki, przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z określonychpunktów na ciele,odznaczających się wyjątkową wrażliwością. Pracujemy na woskach, które odznaczają się wyjątkową delikatnością, zwłaszcza przy zabiegach
w okolicach intymnych.

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn jest doceniana przez wielu panów, szczególnie tych, którzy aktywnie uprawiają sport. Dzięki usunięciu zbędnego owłosienia skórę łatwiej umyć, minimalizując ilość bakterii gromadzących się na ciele.

Depilacja męska, nazywana przez nas Manzylian, poprawia także wygląd, wpływając znacząco na poczucie komfortu i atrakcyjności. Do niedawna na zabieg ten decydowały się jedynie kobiety, dziś natomiast trendy w zakresie wyglądu miejsc intymnych objęły również mężczyzn.

Czym różni się profesjonalna depilacja męskich okolic intymnych od tej wykonywanej w domu?

Popularnym sposobem na pozbycie się niechcianych włosków z okolic miejsc intymnych u mężczyzn jest depilacja domowymi sposobami, bazująca na jednorazowej maszynce do golenia czy plastrach z woskiem, które dostępne są niemal w każdej drogerii, a nawet supermarkecie.

Należy jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku pań, depilacja miejsc intymnych u mężczyzn powinna przebiegać bezboleśnie i możliwie najbardziej profesjonalnie, aby po wykonanym zabiegu nie były odczuwalne żadne skutki uboczne. Z tego powodu warto skorzystać z usługi męskiej depilacji intymnej w Warszawie, aby cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Stosowane przez nasz salon wysokiej jakości produkty podczas depilacji okolic intymnych u mężczyzn nie tylko nie podrażniają skóry, ale przede wszystkim minimalizują ryzyko związane z wrastaniem włosów. To częsta dolegliwość związana z klasyczną depilacją, wykonywaną maszynką lub innymi domowymi sposobami. Objawia się tym, że niedokładnie wyeliminowane włoski podczas samodzielnej depilacji intymnej u mężczyzn, mogą zawinąć się i odrastając, wbijać w skórę, sprawiając duży dyskomfort.Używane przez nas kosmetyki do depilacji miejsc intymnych u mężczyzn swoim składem dopasowane są do delikatnej skóry, która po zabiegu wymaga właściwej pielęgnacji. Swędząca skóra, wrastające włoski i szybko powracający problem niechcianego owłosienia – to elementy, które wyeliminuje profesjonalna depilacja miejsc intymnych u mężczyzn.

Jak wygląda męska depilacja miejsc intymnych w salonie Waxroom?

Męska depilacja miejsc intymnych jest zabiegiem przeprowadzanym w warunkach gwarantujących dyskrecję.

  1. Każda osoba decydująca się na zabieg, proszona jest o wypełnienie karty klienta, w której wymienione są przeciwwskazania do depilacji: między innymi cukrzyca, epilepsja, obrzęki, świeża opalenizna, nowe blizny, żylaki czy choroby skóry.
  2. Po przeprowadzeniu wywiadu kosmetycznego i ustaleniu rodzaju zabiegu, klient dostaje chwilę dla siebie, aby swobodnie mógł przygotować się do zabiegu i rozgościć na wygodnym fotelu.
  3. Mężczyzna, który zdecydował się na wygładzenie części intymnych, zakłada jednorazowe czarne stringi z wypukłym, szerokim paskiem z przodu, a następnie przykrywa się ręcznikiem.
  4. Prowadząca zabieg specjalistka dezynfekuje depilowaną okolicę, rozprowadza oliwkę, po czym nakłada na kolejne, niewielkie partie ciała rozgrzany wosk.
  5. Po chwili, gdy zastygnie, zdecydowanym ruchem ręki usuwa wosk razem z włosami, które się do niego przykleiły. Po skończonym zabiegu na skórę zostają nałożone kosmetyki łagodzące. Tym sposobem przeprowadzana jest depilacja męskich miejsc intymnych, obejmująca zarówno okolice krocza, pośladków, jak i linii nad bielizną.
  6. Po depilacji klienci otrzymają szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry. Nasi specjaliści są do dyspozycji, dlatego też przed, w trakcie i po depilacji można dopytać o szczegóły usługi oraz zasady dbania o higienę tuż po zabiegu.

Ile utrzymują się efekty depilacji?

Efekty męskiej depilacji miejsc intymnych utrzymują się zwykle 4 tygodnie. Czas ten może nieznacznie się skrócić, w zależności od indywidualnego tempa wzrostu owłosienia.

Zapraszamy do naszych Waxroomów.

Męska depilacja intymna w Warszawie to oferta dla każdego pana, który chce zadbać o swoją higienę i estetyczny wygląd.Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, z wykorzystaniem najlepszych technik,  naturalnych wosków i kosmetyków pielęgnacyjnych. Profesjonalne podejście naszych Waxerek sprawia, że zabieg depilacji męskich miejsc intymnych w Warszawie jest bardzo komfortowy i bezstresowy, nawet jeśli usuwanie niechcianego owłosienia w salonie będzie dla klienta pierwszym tego typu doświadczeniem.

Jak umówić się na zabieg depilacji męskich okolic intymnych?

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym salonem telefonicznie , aby umówić termin męskiej depilacji intymnej w naszych salonach. Podczas rezerwacji uzyskasz także niezbędne informacje.

Jesteśmy również na Instagramie, Facebooku, Google Maps oraz można pisać do nas mailowo pod adresem info@waxroom.pl

Zapraszamy do naszych Waxroomów.

Męska depilacja intymna w Warszawie to oferta dla każdego Pana, który chce zadbać o swoją higienę i estetyczny wygląd. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, z wykorzystaniem najlepszych technik, naturalnych wosków i kosmetyków pielęgnacyjnych.

Profesjonalne podejście naszych Waxerek sprawia, że zabieg depilacji męskich miejsc intymnych w Waxroom jest bardzo komfortowy i mało odczuwalny, nawet jeśli usuwanie niechcianego owłosienia w salonie będzie dla Klienta pierwszym tego typu doświadczeniem.

Czy warto podjąć się depilacji?

Chcemy jeszcze przypomnieć, że decyzja czy usuwamy owłosienie lub nie, należy do nas samych. Czasami powodem skorzystania z usługi depilacji są zupełnie inne niż te wspomniane przez nas wyżej. Najważniejsze kierować się własnymi przekonaniami. 🙂

Z uściskami,
Waxerki z Waxroom

Copyright (C) 2023 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu