WAXROOM TEAM

Klara Rusin

Klara Rusin

Klara trafiła do nas jako pasjonatka depilacji. Niewiele trzeba było szlifować, żeby okazało się, że wzięliśmy w nasze szeregi prawdziwy diament. Oprócz dobrej ręki do depilacji Klara posiada również ogromny talent i wyczucie do stylizacji brwi. To najmłodsza z naszych Specjalistek, ale pasja którą ma w sobie szybko pozwoliła Jej depilować z zachowaniem najwyższych standardów. Mimo swojego wieku potrafi zaskoczyć niejednego Klienta. Cieszymy się, że w najbliższym czasie czeka Ją obrona tytułu magisterskiego na wydziale kosmetologii! Tak jak nasze Specjalistki - jest artystyczną duszą! Poza pracą w Waxroomie zajmuje się projektowaniem wnętrz!

-

Milena Gromek

Milena Gromek

Milena wypracowała sobie tytuł najdelikatniejszej Specjalistki. Doskonale czuje ciało Klienta i wie jak jak do niego podejść. Potrafi zminimalizować odczucia bólowe do minimum, a przy tym jest niezwykle precyzyjna. Specjalizuje się nie tylko w depilacji kobiecej, ale z ogromnymi sukcesami również w depilacji męskiej. Depilacja na najwyższym poziomie jest domeną wszystkich naszych Specjalistek, ale prawdziwym must have na wizycie u Milenki jest stylizacja brwi i rzęs. Doskonale potrafi Ona w swoich pracach z tego zakresu dostosować wygląd brwi do rysów twarzy Klienta uwzględniając przy tym wszystkie Jej/Jego oczekiwana. Doradzi także jaki zabieg wybrać by efekty były najodpowiedniejsze. Nie wypuści niezadowolonego Klienta z gabinetu.

-

Martyna Romańska

Martyna Romańska

Martynka to Kobieta Rakieta. Jej domeną jest szybkość wykonywania zabiegów. Tempo w jakim pracuje ku zdziwieniu wszystkich nie wpływa na jakość świadczonych przez Nią usług. Zawsze dokładnie, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali! W zaoszczędzonym czasie można byłoby skorzystać z dodatkowego zabiegu, który z chęcią zaproponuje jeśli Klient wyrazi taką potrzebę. Jako nieliczna wśród polskich specjalistek z tej dziedziny w swojej ofercie proponuje pełną męską depilację, a Jej podejście do Klienta może przekonać nawet tych podchodzących najbardziej sceptycznie.

 

-

Karolina Tworzewska

Karolina Tworzewska

Karolka to właścicielka Salonów. Jest duszą waxroomowego zamieszania. To w Jej głowie zrodziła się odpowiedź na potrzeby rynku, idea i całokształt wyglądu tej firmy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi Specjalistkami, ale sama również nie potrafi obejść się bez spędzania czasu przy fotelu z Klientem. Choćby paliło się w gabinecie obok, dokończy rozpoczęty zabieg i wyprowadzi z pożaru swojego zadowolonego Klienta nie zapominając przy tym sprawdzić czy na pewno wykonywany zabieg przebiegł perfekcyjnie. Posiada umiejętność przekazywania swojej wiedzy i umiejętności innym Specjalistkom, dzięki czemu wykonywane w Waxroom usługi są na jednakowo wysokim poziomie niezależnie od lokalizacji czy personelu.

-

Tomasz Łabanowski

Menadżer Tommy

Tomasz to jedyna zdecydowana, męska ręka w Teamie - Nasz "rodzynek". To jego głos możecie usłyszeć podczas rozmowy telefonicznej. Swoim spokojnym i wesołym usposobieniem rozluźnia każdą/ego, zdenerwowaną/ym pierwszą depilacją, Klientkę/Klienta. Potrafi przekonać do naszych zabiegów nawet najbardziej niezdecydowanego! Poza obsługą Klientów przy recepcji, Tomek specjalizuje się w excel'owych tabelkach, gdzie pilnie strzeże wydatków firmy oraz wzorowo troszczy się o nasze Specjalistki oraz wszystkich Klientów, czekając w pogotowiu z kawką i czymś słodkim.

Tommy jest kolejną artystyczną duszą w naszym zespole, ponieważ zanim uzależnił się na dobre od Waxroomu, czynnie pracował (i nadal pracuje) jako muzyk.

-

recepcjonistka Karolina

Recepcjonistka Karolina

-

Copyright (C) 2020 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu