Strona Główna / WAXROOM TEAM

WAXROOM TEAM

Milena-Gromek-av
Milena Gromek

Milena wypracowała sobie tytuł najdelikatniejszej Waxerki. Doskonale czuje ciało Klienta i wie jak jak do niego podejść. Potrafi zminimalizować odczucia bólowe do minimum, a przy tym jest niezwykle precyzyjna. Specjalizuje się nie tylko w depilacji kobiecej, ale z ogromnymi sukcesami również w depilacji męskiej. Depilacja na najwyższym poziomie jest domeną wszystkich naszych Waxerek, ale prawdziwym must have na wizycie u Milenki jest stylizacja brwi i rzęs. Doskonale potrafi Ona w swoich pracach z tego zakresu dostosować wygląd brwi do rysów twarzy Klienta uwzględniając przy tym wszystkie Jej/Jego oczekiwana. Doradzi także jaki zabieg wybrać by efekty były najodpowiedniejsze. Nie wypuści niezadowolonego Klienta z gabinetu.

Karolina Tworzewska
Karolina Tworzewska

Karolka to właścicielka Salonów. Jest duszą waxroomowego zamieszania. To w Jej głowie zrodziła się odpowiedź na potrzeby rynku, idea i całokształt wyglądu tej firmy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi Waxerkami, ale sama również nie potrafi obejść się bez spędzania czasu przy fotelu z Klientem. Choćby paliło się w gabinecie obok, dokończy rozpoczęty zabieg i wyprowadzi z pożaru swojego zadowolonego Klienta nie zapominając przy tym sprawdzić czy na pewno wykonywany zabieg przebiegł perfekcyjnie. Posiada umiejętność przekazywania swojej wiedzy i umiejętności innym Waxerkom, dzięki czemu wykonywane w Waxroom usługi są na jednakowo wysokim poziomie niezależnie od lokalizacji czy personelu.

Angelika-Klepacka-kwadrat
Angelika Klepacka

Dosłownie i w przenośni spadła nam z nieba. Dosłownie, bo okazało się, że mieszka nad jedną z naszych lokalizacji, w związku z czym do pracy dojeżdża windą. W przenośni, bo pojawiła się w najbardziej odpowiednim momencie, kiedy to w naszych grafikach zaczynało brakować miejsca i zaczynaliśmy rozglądać się za nową WAXERKĄ! Początkowo mogliście ją zobaczyć i usłyszeć na recepcji, jednak bardzo szybko awansowała i w mgnieniu oka zdobyła zaufanie Klientów pracując przy fotelu kosmetycznym. To dla Jej artystycznej duszy drobnostka. Angela jest tancerką ludową, ale kocha również artystyczne makijaże i jest w tym naprawdę dobra. Jeśli przypadkiem ma wolną chwilę pomiędzy Klientami, zamienia się w złotą rączkę: naprawi, wymierzy, przykręci, zaplanuje, wymieni i zaaranżuje wnętrze!

Joanna-Cieślak-kwadrat
Asia Cieślak

Od Asi bije naturalne ciepło. Swoim spokojnym, pełnym empatii spojrzeniem uspokoi nawet najbardziej zestresowanego Klienta!  Na wizycie u Niej każdy może poczuć się jak w domu - przytulnie i swobodnie. Specjalistka kompleksowo zatroszczy się o każdego kto trafi pod Jej ręce. Nikogo nie pozostawi bez właściwie dobranej pielęgnacji domowej. To dzięki Asi w Waxroom osoby niesłyszące mogą zadbać o swoje ciało i duszę bez żadnych barier - nasza Waxerka biegle posługuje się polskim językiem migowym. Co więcej, Asia jako nieliczna z polskich specjalistek ds. depilacji, ma w swojej ofercie męską depilację intymną którą, jak mówią nasi Klienci, wykonuje niezwykle profesjonalnie i komfortowo. Prywatnie Asia kocha koty i chciałaby dalej rozwijać się w dziedzinie kosmetologii.

Oliwia Socha
Oliwia Socha

Oliwka swoim naturalnym pięknem i wdziękiem zauroczy niejednego Klienta, a nawet Klientkę!  To oczywiście nie jest Jej jedyny atut - jest uśmiechniętą, uroczą i przemiłą osobą, która swoją naturalnie swobodną energią zaraża wszystkich. Oliwka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, co w połączeniu z Jej wysokim poczuciem estetyki sprawia, że Klienci od razu zapisują się na kolejne wizyty! Każdy, kto odwiedził naszą Waxerkę wie, że stawia Ona na pierwszym miejscu komfort i zadowolenie, bacznie obserwując i pytając Klienta o odczucia.  Oliwia również jest przyszłą kosmetolożką, która w wolnym czasie resetuje swój umysł na siłowni.

Menadzer-Tomek-av
Menadżer Tommy

Tomasz to jedyna zdecydowana, męska ręka w Teamie - Nasz "rodzynek". To jego głos możecie usłyszeć podczas rozmowy telefonicznej. Swoim spokojnym i wesołym usposobieniem rozluźnia każdą/ego, zdenerwowaną/ym pierwszą depilacją, Klientkę/Klienta. Potrafi przekonać do naszych zabiegów nawet najbardziej niezdecydowanego! Poza obsługą Klientów przy recepcji, Tomek specjalizuje się w excel'owych tabelkach, gdzie pilnie strzeże wydatków firmy oraz wzorowo troszczy się o nasze Waxerki oraz wszystkich Klientów, czekając w pogotowiu z kawką i czymś słodkim. Tommy jest kolejną artystyczną duszą w naszym zespole, ponieważ zanim uzależnił się na dobre od Waxroomu, czynnie pracował (i nadal pracuje) jako muzyk i producent.

recepcjonistka Karolina
Recepcjonistka Karolina 

Karolka to przemiła, piękna i bardzo pracowita dziewczyna! Zawsze skora do pomocy i gotowa by Klientowi znaleźć dogodny termin wizyty, choćby nasz grafik pękał w szwach! Karolka jest jeszcze uczniem szkoły, ale jeśli tylko może pojawia się w WAXROOMie i sprowadza wszystko na właściwe tory. Jeśli wpadniesz do nas na wizytę i zastaniesz Ją na recepcji - wiedz, że to będzie dobry dzień!

Zuzanna Woźnica
Recepcjonistka Zuzanna

Uważajcie na Zuzię, bo w przyszłości chce zostać stróżem prawa! Zanim to się ziści, strzeże porządku na żoliborskiej recepcji. To najmłodsza waxroomowa duszyczka, która zawsze dba o to, by Klienci czuli się zaopiekowani i mieli dogodne terminy. Jest zawsze skrupulatna i dba by żaden rabat nie przemknął Klientowi koło nosa. To osoba pomocna i emanująca ogromną ilością empatii. Mamy nadzieję, że decyzję o zmianie pracy będzie odwlekać jak najdłużej, bo w WAXROOM stanowi solidną podstawę naszej działalności! Warto wpaść na Żoliborz choćby tylko po to, by Ją poznać i napić się przygotowanej przez Nią kawy!

Close Menu