Strona Główna / WAXROOM TEAM

WAXROOM TEAM

Milena Gromek
Milena Gromek

Milena wypracowała sobie tytuł najdelikatniejszej Waxerki. Doskonale czuje ciało Klienta i wie jak jak do niego podejść. Potrafi zminimalizować odczucia bólowe do minimum, a przy tym jest niezwykle precyzyjna. Specjalizuje się nie tylko w depilacji kobiecej, ale z ogromnymi sukcesami również w depilacji męskiej. Depilacja na najwyższym poziomie jest domeną wszystkich naszych Waxerek, ale prawdziwym must have na wizycie u Milenki jest stylizacja brwi i rzęs. Doskonale potrafi Ona w swoich pracach z tego zakresu dostosować wygląd brwi do rysów twarzy Klienta uwzględniając przy tym wszystkie Jej/Jego oczekiwana. Doradzi także jaki zabieg wybrać by efekty były najodpowiedniejsze. Nie wypuści niezadowolonego Klienta z gabinetu.

Martyna Romańska
Martyna Romańska

Martynka to Kobieta Rakieta. Jej domeną jest szybkość wykonywania zabiegów. Tempo w jakim pracuje ku zdziwieniu wszystkich nie wpływa na jakość świadczonych przez Nią usług. Zawsze dokładnie, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali! W zaoszczędzonym czasie można byłoby skorzystać z dodatkowego zabiegu, który z chęcią zaproponuje jeśli Klient wyrazi taką potrzebę. Jako nieliczna wśród polskich Waxerek z tej dziedziny w swojej ofercie proponuje pełną męską depilację, a Jej podejście do Klienta może przekonać nawet tych podchodzących najbardziej sceptycznie.

Karolina Tworzewska
Karolina Tworzewska

Karolka to właścicielka Salonów. Jest duszą waxroomowego zamieszania. To w Jej głowie zrodziła się odpowiedź na potrzeby rynku, idea i całokształt wyglądu tej firmy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi Waxerkami, ale sama również nie potrafi obejść się bez spędzania czasu przy fotelu z Klientem. Choćby paliło się w gabinecie obok, dokończy rozpoczęty zabieg i wyprowadzi z pożaru swojego zadowolonego Klienta nie zapominając przy tym sprawdzić czy na pewno wykonywany zabieg przebiegł perfekcyjnie. Posiada umiejętność przekazywania swojej wiedzy i umiejętności innym Waxerkom, dzięki czemu wykonywane w Waxroom usługi są na jednakowo wysokim poziomie niezależnie od lokalizacji czy personelu.

Angelika-Klepacka-Waxroom
Angelika Klepacka

Dosłownie i w przenośni spadła nam z nieba. Dosłownie, bo okazało się, że mieszka nad jedną z naszych lokalizacji, w związku z czym do pracy dojeżdża windą. W przenośni, bo pojawiła się w najbardziej odpowiednim momencie, kiedy to w naszych grafikach zaczynało brakować miejsca i zaczynaliśmy rozglądać się za nową WAXERKĄ! Początkowo mogliście ją zobaczyć i usłyszeć na recepcji, jednak bardzo szybko awansowała i w mgnieniu oka zdobyła zaufanie Klientów pracując przy fotelu kosmetycznym. To dla Jej artystycznej duszy drobnostka. Angela jest tancerką ludową, ale kocha również artystyczne makijaże i jest w tym naprawdę dobra. Jeśli przypadkiem ma wolną chwilę pomiędzy Klientami, zamienia się w złotą rączkę: naprawi, wymierzy, przykręci, zaplanuje, wymieni i zaaranżuje wnętrze!

Tomasz Łabanowski
Menadżer Tommy

Tomasz to jedyna zdecydowana, męska ręka w Teamie - Nasz "rodzynek". To jego głos możecie usłyszeć podczas rozmowy telefonicznej. Swoim spokojnym i wesołym usposobieniem rozluźnia każdą/ego, zdenerwowaną/ym pierwszą depilacją, Klientkę/Klienta. Potrafi przekonać do naszych zabiegów nawet najbardziej niezdecydowanego! Poza obsługą Klientów przy recepcji, Tomek specjalizuje się w excel'owych tabelkach, gdzie pilnie strzeże wydatków firmy oraz wzorowo troszczy się o nasze Waxerki oraz wszystkich Klientów, czekając w pogotowiu z kawką i czymś słodkim. Tommy jest kolejną artystyczną duszą w naszym zespole, ponieważ zanim uzależnił się na dobre od Waxroomu, czynnie pracował (i nadal pracuje) jako muzyk i producent.

recepcjonistka Karolina
Recepcjonistka Karolina 

Karolka, to najmłodszy członek naszej załogi! Piękna, przemiła i bardzo pracowita. Zawsze skora do pomocy i gotowa by Klientowi znaleźć dogodny termin wizyty, choćby nasz grafik pękał w szwach! Karolka jest jeszcze uczniem szkoły, ale jeśli tylko może pojawia się w WAXROOMie i sprowadza wszystko na właściwe tory. Jeśli wpadniesz do nas na wizytę i zastaniesz Ją na recepcji - wiedz, że to będzie dobry dzień!

Close Menu