Depilacja nóg u Mężczyzn

Zabiegi polegające na wyeliminowaniu niechcianego owłosienia z różnych części ciała, a także twarzy, stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród kobiet, ale i mężczyzn. Niegdyś to, co uważane było niesłusznie za temat tabu, aktualnie jest traktowane jako jeden z elementów dbania o higienę osobistą. W ofercie naszych profesjonalnych gabinetów kosmetycznych znajdują się zabiegi depilacji twarzy (m.in. stylizacja brwi, usuwanie owłosienia z nozdrzy i uszu), depilacji intymnej, oraz depilacji innych partii ciała – w tym również nóg.

Powodów i zalet wykonania depilacji nóg u mężczyzn jest wiele. Głównym plusem są względy estetyczne, zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności oraz pewności siebie. Na depilację ud i łydek decyduje się szerokie grono sportowców, szczególnie trenujących pływanie, kolarstwo czy lekkoatletykę. Brak włosów na nogach przekłada się nie tylko na lepszą aerodynamikę podczas zawodów, ale również znacznie ułatwia aplikację opatrunków przy ewentualnych kontuzjach i zranieniach. Brak włosów sprawdza się również przy rehabilitacjach i fizjoterapii, dzięki temu zastosowanie różnych technik masażu czy elektrostymulacji jest na pewno bardziej komfortowe i przyjemne.

Depilacja nóg u mężczyzn wskazana jest również wtedy, gdy panowie planują tatuaż, ponieważ ich obecność znacznie utrudnia pracę tatuażyście, a także hamuje wchłanianie się regenerujących preparatów do skóry po wizycie w studiu. Co więcej, regularna depilacja pozwala na lepszą ekspozycję tatuaży, opalenizny i muskulatury.

Depilacja męskich nóg

Oferujemy klientom niemal bezbolesną i dokładną depilację nóg, wykonaną przy użyciu profesjonalnych preparatów łagodnych dla skóry. Współpracujemy z cenioną marką, będącą liderem na rynku wosków do depilacji – Lycon, co przekłada się na wysoką jakość zabiegu. Dzięki depilacji woskiem pozbycie się niechcianego owłosienia jest precyzyjne, a efekt jest długotrwały w porównaniu do innych metod depilacji.

Receptura wosków Lycon, których używamy do depilacji nóg u mężczyzn, została stworzona na bazie ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska naturalnych składników. Kosmetyk łączy nawilżające olejki, żywicę oraz wosk pszczeli. Za sprawą naturalnej kompozycji, z usługi depilacji męskich nóg mogą skorzystać panowie zmagający się z podrażnieniami po depilacji.

Depilacja męska ud, łydek, kolan

Depilacja nóg u mężczyzn przeprowadzana jest przez nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a także zadbanie o komfort i przyjazną atmosferę w salonie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu depilacji nóg. Chętnie odpowiemy także na pytania o przebieg zabiegu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Copyright (C) 2020 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu