Strona Główna / Menu dla kobiet / Depilacja twarzy

Depilacja twarzy

Depilacja twarzy jest zabiegiem, z którego korzystają panie zmagające się z nadmiernym owłosieniem skóry, negatywnie wpływającym na wygląd. Podłożem tego kosmetycznego problemu są zwykle kłopoty z gospodarką hormonalną, ciąża, menopauza lub indywidualne uwarunkowania genetyczne. Domowe metody na usuwanie włosków z twarzy nie wykazują się zbyt dużą skutecznością – owłosienie szybko odrasta, a pojawiające się podrażnienia nie tylko pogarszają komfort życia, ale także estetyczny wygląd.

Rozwiązaniem jest profesjonalna depilacja twarzy w Warszawie, którą wykonasz w naszym salonie. Wiele lat doświadczenia oraz specjalistyczne kosmetyki to gwarancja efektywnego zabiegu. Stosujemy preparaty zabezpieczające skórę przed podrażnieniami, które nakładane są bezpośrednio przed aplikacją wosku oraz tuż po jego usunięciu. Wychodząc z naszego salonu, będziesz cieszyć się gładką skórą twarzy przed długi czas.

Depilacja twarzy woskiem

Wykonywana przez nas depilacja twarzy woskiem to zabieg bezpieczny, a użyte kosmetyki minimalizują przykre dolegliwości związane z pieczeniem czy zaczerwienieniem skóry. Stosujemy woski uznanej marki Lycon, których skład oraz twardość dopasowane są do depilowanej okolicy. Właściwie dobrane preparaty likwidują nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu oraz bezpośrednio po nim. Woski produkowane są z naturalnych składników, o wyjątkowym aromacie, który odpręża i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie świeżości.

Depilacja wąsika Warszawa to usługa dedykowana tym paniom, które zmagają się z kłopotem niechcianego owłosienia jedynie nad górną wargą. Jest to dość częsty problem, występujący u kobiet w różnym wieku. Skutecznie sobie z nim radzimy. Nie musisz stosować bolesnych, domowych zabiegów wyrywania poszczególnych włosków pęsetą czy golenia ich maszynką. Wystarczy jedna wizyta w naszym salonie i profesjonalnie wykonana depilacja woskiem twarzy, aby skóra stała się gładka i estetyczna.

Depilacja meszku na twarzy

Depilacja meszku na twarzy wykonywana jest w przypadku włosków o długości nawet 1 mm, dzięki czemu łatwo pozbędziesz się krępującego owłosienia, zaraz po jego odrośnięciu. Kosmetyki stosowane zarówno do usunięcia włosków, jak i do późniejszej pielęgnacji skóry, pozytywnie wpłyną na jej wygląd. Profesjonalny zabieg, przeprowadzany w naszym salonie, cechuje wysoka skuteczność. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się co najmniej kilka tygodni, a każde kolejne usuwanie meszku z twarzy – wykonywane regularnie – będzie przyjemniejsze.

Zapraszamy do salonu Waxroom. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, aby zarezerwować termin zabiegu. Usuwanie włosków z twarzy w Warszawie wykonują profesjonalne kosmetyczki, które udzielą ci także wszelkich informacji na temat przygotowania się do zabiegu oraz pielęgnacji skóry bezpośrednio po depilacji.

Copyright (C) 2023 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu