Opinie

Jenn K., Toronto, Kanada @femmjenn: „The greatest waxer of all time! Meticulous, effective and efficient!! Love her.”

Aude Guivarch, Toronto, Kanada:I wish I could travel to Poland and visit Karolina Tworzewska at the Waxroom. I used to be one of her clients in Toronto, Canada and what I want to say is that Karolina is the only esthetician I met who is not only technically brillant but also totally concentrated on my well-being. She has a vision, a precise idea how technic, products and time should meet her clients’ expectations. The Waxroom is, I’m sure, the translation of what Karolina wanted to reach: Excellence!”

Iza Kućko: „Polecam ! Szeroki zakres usług i bardzo miła obsługa.”

Aleksandra Przytulska: „Kompetentna obsługa, miła atmosfera, cud, miód i orzeszki! „

Martyna Sokołowska: „Sama mam salon day spa i wielokrotnie namawiałam Karolinę do współpracy;))
w depilacji jest the best, lepszej specjalistki nie ma!:) brazyliana w 20min lyconem to jest SZOK, nawet dla spwcjalisty z wieloletnim doświadczeniem.
Poznałyśmy się na szkoleniu, na którym Karolina była szkoleniowcem i jedyne co mogę powiedzieć, to to że świadczy usługi doskonałe.
Powodzenia kochana!!!”

Karolina Ruchlewicz: „Świetna trenerka i superprofesjonalna kosmetyczka! Woskowanie( zarówno wykonywanie jak i od strony klienta) w Jej towarzystwie staje się niesamowitą przyjemnością! Polecam!”

Kokos Paulina: „Lycon- Lyconem, ale Karolina to prawdziwa profesjonalistka..”

Anna Elaine: „I have been getting waxed for eighteen years. I can say that without a doubt, Karolina has given me the best waxes I’ve ever had. I am very happy with her technique and the results, and her demeanour is absolutely lovely. I would enthusiastically recommend her services!”

Zuzanna Ludwig, ELLE.PL: Waxroom – 5 gwiazdek

Darina Granik: „Karolina has provided the best waxing experience I’ve had in Toronto – Smooth, precise, pain-free, clean, quick and super friendly. She is greatly missed here!!”

Sylwia Matusiak: „Nikt o Was lepiej nie zadba „

Beata Orbik: „Przemiła i profesjonalna obsługa ! Salon bardzo ładny i przytulny Szczerze polecam „

Agnieszka Dominiak: „Polecam każdej kobiecie! Wyjątkowa atmosfera, pełna profesja przy zabiegu i cudowny uśmiech Karoliny! Jeśli chcesz zrobić dla siebie coś wyjątkowego – odwiedź WAX ROOM „

Tomasz Łabanowski: “Komfort. Pełen profesjonalizm. Będę wracał!”

Magda Chałupka – Rojecka: “Polecam – profesjonalnie i miło!”

Ola Bosianek: “Polecam! Profesjonalizm i uśmiech Karoliny sprawia, że wychodzę spod jej ręki zrelaksowana i w pełni zadowolona”

Katarzyna Klaten – Siodlak: Rewelacja! Serio! Pełen komfort i profesjonalizm!”

Ula Koss: “Intymnie, przyjaźnie i profesjonalnie! Najlepiej!”

Marta Borys: “Pełen profesjonalizm i komfort! Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wizytu u Was są przyjemnością. :)”

Anna ZD: “I have been getting waxed for eighteen years. I can say that without a doubt, Karolina has given me the best waxes I’ve ever had. I’m very happy with her technique and the results, and her demeanour is absolutely lovely. I would enthusiastically recommend her services.”

Ewa Tworzewska: “Bardzo miła i perfekcyjna obsługa. 🙂 Atmosfera przemiła. Tak trzymać dziewczyny!”

Anna Maria Magdalena Zawada: “Jeśli któraś z Was chce poczuć się luksusowo to Waxroom jest najlepszym miejscem, żeby tak się stało. Dodatkowo Pani Ania jest cudowną osobą mającą fantastyczne podejście do klienta. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w Waxroomie i w Pani Ani. Gdyby można było dać 10 gwiazdek to dałabym z czystym sercem!”

Joanna Grabowska: “Karolina – wirtuozka depilacji woskiem! Jestem zachwycona!”

Marlena Lasecka: “Miałam przyjemność spotkać się z przesympatyczną P. Karoliną i skorzystać z jej bezpłatnych zabiegów podczas Targów Ślubnych w Warszawie. Pierwsze wrażenie: REWELACJA! Perfekcyjnie, bezboleśnie oraz fachowo wykonane zabiegi. Jak najbardziej skorzystam ponownie! Polecam!

 Ola Puchalska: Najprzyjemniejsza depilacja! Bezboleśnie, szybko sprawnie i bardzo dokładnie. Obsługa przemiła. Mogę polecić z całego serca! :)”

Vera Vera: “Bardzo, ale to bardzo profesjonalne i przecudowna atmosfera! Depilacja tylko w Waxroom!”

Hubert Krysik: “Jest super! Profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera również dla mężczyzn!”

DZIĘKUJEMY <3 

Copyright (C) 2020 by WAXROOM || Implementation : DNS GROUP

Close Menu