Depilacja pośladków- o czym należy pamiętać?

Depilacja pośladków- o czym należy pamiętać?

Gabinety kosmetyczne specjalizujące się w depilacji, stale dostosowują się do zmiennych potrzeb klientów rozszerzając swój zakres usług. Kiedyś na zabieg depilacji zapisywały się jedynie kobiety, które korzystając z zabiegu brazylian usuwały całość niechcianego owłosienia. Teraz wśród naszych klientów cały czas przybywa panów.

Najbardziej popularnymi zabiegami wśród mężczyzn są plecy, klatka piersiowa, nozdrza oraz uszy. Coraz więcej mężczyzn decyduje się także na depilację miejsc intymnych i pośladków. Nasi klienci cenią te zabiegi przede wszystkim za ułatwienie w utrzymaniu higieny osobistej na właściwym poziomie.

Wiele panów przed wizytą w salonie waha się nad depilacją, mają wiele pytań. Na każde z nich nasze specjalistki bardzo chętnie odpowiedzą.

Z mężczyzną, który rozpoczyna swoją przygodę z woskiem, przeprowadzany jest wywiad w celu wykluczenia ewentualnych alergii, czy innych przeciwwskazań. Następnie gdy wszystko jest w porządku, rozpoczynamy zabieg. Depilację pośladków rozpoczynamy od dezynfekcji skóry, następnie specjalistka nakłada ciepły wosk Lycon typu Strip Wax na owłosione partie ciała. Kolejno przykleja paski bawełniane, które dynamicznie odrywa wraz z włosami w kierunku przeciwnym do ich wzrostu. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod walki z niechcianym owłosieniem, która gwarantuje długo utrzymujący się efekt.

Depilację woskiem stosuje się także do miejsc intymnych, gdzie skóra jest najbardziej wrażliwa, natomiast wtedy stosujemy delikatniejszy wosk twardy firmy Lycon.

Oprócz zabiegu, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja depilowanych miejsc. Nasze specjalistki, każdorazowo informują o wszystkich elementach pielęgnacji i chętnie odpowiadają na wszystkie dodatkowe pytania. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów efekty są więcej niż zadowalające.

Przeczytaj również:  Depilacja Brazylijska w Polsce a zagranicą

Depilacja pośladków jest dziś zabiegiem, na który umawiają się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Pozwala ona zadbać przede wszystkim o właściwą higienę i estetykę wykończenia depilacji miejsc intymnych.

Kiedyś depilacja była domeną jedynie kobiet. Dziś skończyły się podziały na rzeczy wyłącznie kobiece i wyłącznie męskie, dlatego też do gabinetów kosmetycznych coraz częściej zaglądają panowie, umawiając się na zabiegi depilacji.

Zapraszamy!

Close Menu