Depilacja Hollywood – czy nadal jest modna?

Depilacja Hollywood – czy nadal jest modna?

Depilacja Hollywood to depilacja wszystkich włosów z okolicy intymnej, nie pozostawiająca żadnego paska ani trójkąta na wzgórku łonowym. Nazwa ta istnieje w niektórych wax barach, natomiast na całym świecie używa się nazwy „Brazylian/Brazilian”. My również uprościliśmy nazewnictwo stosując tylko i wyłącznie nazwę „Brazylian”, ewentualnie „Modest Brazylian”, czyli „Skromny Brazylian”, który informuje nas, że nasza klientka ma ochotę pozostawić część owłosienia na wzgórku. Szczegóły omawiamy na miejscu.

Depilacja brazylijska zdecydowanie zyskuje na popularności, nie tylko ze względu na kwestie estetyczne, ale także przez ułatwienie w utrzymaniu higieny osobistej na odpowiednim poziomie. Tak jak w przypadku innych usług, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na depilację, znacząco rozwija się technika jej wykonywania, a woski są delikatniejsze. Niesamowitą metamorfozę pod względem jakości przeszły kosmetyki, niepodrażniające skóry, dbające o komfort klientek także po wyjściu z gabinetu.

Depilacja okolic intymnych

W WAXROOM ogromną uwagę przykuwamy do komfortu naszych klientek i klientów. Dlatego wszystkie zabiegi depilacji przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych norm higieny oraz jakości. Bardzo ważne jest dla nas też minimalizacja dyskomfortu. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań by nasze klientki czuły się u nas swobodnie, otoczone opieką od początku do końca.

Depilacja woskiem, jak każda inna metoda, ma swoich zwolenników i przeciwników. Przy rozważaniu zapisania się na zabieg, warto uświadomić sobie, że za pomocą wosków Lycon specjalistki usuwają całkowicie owłosienie już od 1 mm długości. Stopień bólu przy zabiegu zależy od partii ciała, którą depilujemy. Jednak każdy kolejny zabieg jest mniej bolesny, ponieważ włosy stają się cieńsze, a cebulki słabiej rozwinięte.

Przeczytaj również:  Męska depilacja intymna

Depilacja Hollywoodzka Brazylijska

Kobiety, które chcą kompleksowo usunąć zbędne owłosienie z okolic intymnych, powinny zdecydować się na depilację brazylijską. Zabieg ten uwzględnia także część pośldkówi i przestrzeń pomiędzy nimi. Dzięki temu dużo łatwiej jest utrzymać higienę osobistą i cieszyć się gładkością na dłużej. Efekty utrzymują się nawet przez kilka tygodni. Dlatego zabieg brazylian jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach depilacji.

Close Menu