WAXROOM Lab – polska odpowiedź na potrzeby profesjonalnej depilacji

WAXROOM Lab – polska odpowiedź na potrzeby profesjonalnej depilacji

W świecie beauty przyzwyczailiśmy się, że dobre produkty do depilacji muszą być drogie, a te tańsze niestety zawodzą. Przez lata pracowaliśmy na różnych woskach – testując, porównując, szukając ideału. I choć rynek oferuje sporo, to nadal brakowało nam czegoś stworzonego naprawdę z myślą o kosmetologach – skutecznego, prostego i dostępnego.

Tak narodziło się WAXROOM Lab – pierwsza polska marka produktów do depilacji stworzona przez osoby, które same codziennie z nich korzystają.

Od gabinetu do laboratorium

Jesteśmy Karolina i Tomek – założyciele WAXROOM Lab.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i od 15 lat pracuję w depilacji – zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie miałam okazję zdobywać doświadczenie, pracując z najlepszymi globalnymi markami. Od 8 lat prowadzę dwa salony, specjalizujące się w depilacji woskiem, ze szczególnym uwzględnieniem depilacji miejsc intymnych kobiet i mężczyzn. Oferujemy również stylizację i laminację brwi. To właśnie codzienna praca z Klientami, niezliczone godziny spędzone na zabiegach, rozmowach, analizie problemów i testowaniu różnych produktów doprowadziły nas do jednego, prostego wniosku: na rynku nadal brakuje wosków, które są naprawdę dobre – skuteczne, bezpieczne, proste w użyciu i dostępne w uczciwej cenie.

I wtedy przyszedł moment, w którym zamiast szukać dalej – postanowiliśmy stworzyć własne produkty. Od zera.

Tomek odegrał w tym procesie ogromną rolę – to dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy i determinacji udało nam się przejść drogę od pomysłu do produkcji. Krok po kroku przeszliśmy cały proces: od stworzenia formuł, przez testy w naszych salonach, aż po finalny produkt, który dziś trafia w ręce profesjonalistów w całej Polsce.

Przeczytaj również:  Coraz więcej kobiet decyduje się na depilację brazylijską

Dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć własną markę?

Bo wiemy, jak to jest być po drugiej stronie – przy fotelu, z Klientem, który oczekuje efektów, komfortu i bezpieczeństwa. Chcieliśmy mieć produkty, które:

  • działają szybko i przewidywalnie,
  • mają krótkie, bezpieczne składy,
  • są tworzone lokalnie,
  • nie kosztują majątku.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • Woski twarde i miękkie
  • Akcesoria do depilacji
  • Produkty pre – post

Co wyróżnia nasze woski?

Nie zamierzamy opowiadać bajek – nasze produkty mówią same za siebie. Co je wyróżnia? Przede wszystkim szybkość działania, uczciwa cena, lokalna – polska – produkcja i proste, naturalne składy. A jakość? Ocenisz sam, ale my jesteśmy z niej naprawdę dumni.

Dla kogo to wszystko?

Dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą pracować lepiej, mądrzej i… przyjemniej.

Dla właścicieli salonów, kosmetyczek i kosmetologów – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją drogę, czy prowadzisz salon od lat.

Ale też dla klientów detalicznych, którzy szukają skutecznych i naturalnych produktów do codziennej pielęgnacji ciała. WAXROOM Lab to rozwiązania dla każdego, kto ceni sobie jakość, prostotę i efektywność – niezależnie od tego, czy pracujesz zawodowo, czy chcesz zadbać o siebie w domu.

WAXROOM Lab to więcej niż marka.

To dowód na to, że profesjonalne produkty mogą powstawać lokalnie, być dostępne w rozsądnej cenie i spełniać najwyższe standardy. Tworzymy je z pasją, wiedzą i ogromnym zaangażowaniem, bo wiemy, jak ważne są dobre narzędzia w codziennej pracy.

Przeczytaj również:  Przygotowanie do wakacji – depilacja na lato
Close Menu