Welcome to WAXROOM I najwspanialsza depilacja woskiem Lycon

Welcome to WAXROOM I najwspanialsza depilacja woskiem Lycon

Nowa technologia depilacji
Depilacja australijskimi woskami Lycon jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na nowatorską, wyróżniającą technologię.
Przed zabiegiem depilacji produktami Lycon, skóra zabezpieczana jest specjalną… oliwką! Tak, oliwka przed woskiem! Każdy, kto miał kiedyś do czynienia z depilacją, wie, że aby wosk mógł złapać włoski, skóra musi zostać porządnie odtłuszczona. Dzięki niezwykłej recepturze wosków Lycon oliwka nałożona na skórę przed depilacją zwiększa jej skuteczność, pielęgnuje skórę, zabezpiecza naskórek przed naderwaniem oraz stanowiąc barierę ochronną, do minimum zmniejsza bolesność depilacji.
Drugim naszym wyróżnikiem jest niezwykle szeroka gama produktów świetnej jakości. Dzięki temu możemy dostosować rodzaj wosku i innych produktów do partii ciała, włosa oraz rodzaju skóry naszych klientek i klientów. Depilacja delikatnych obszarów, takich jak bikini, pachy czy twarz, to zadanie specjalne, z którym świetnie sobie radzą woski twarde typu HOT WAX. Pielęgnująca oliwka, zmniejszona bolesność depilacji, niepodrażniona, gładka skóra po zabiegu, usunięte włoski o długości nawet 1 mm to znaki szczególne naszych wosków twardych.
Depilację większych partii ciała, takich jak nogi, ręce czy plecy, wykonujemy woskami typu STRIP WAX, które usuwają włoski już od 2 mm, nie pozostawiając lepkich śladów na skórze. Nowością jest niezwykle delikatny wosk mineralny o kokosowym zapachu, który nie zawiera w swoim składzie żywicy sosny ani wosku pszczelego, dzięki czemu nie powoduje uczuleń. To prawdziwy uwielbieniec alergików i wegan.
I w ten sposób dochodzimy do trzeciego aspektu, z którego jesteśmy dumne i dumni: wszystkie nasze produkty są nietestowane na zwierzętach, w 100% wegetariańskie, a i w dużej części wegańskie. Skoro można tworzyć wspaniałe kosmetyki, nie krzywdząc zwierząt, to my mówimy: TAK!
Zdradzimy na koniec, że mamy jeszcze więcej mocnych stron. Zaciekawieni produktami i filozofią Lycon? Zapraszamy do salonów firmowych Lycon: The Waxing Bar oraz Waxroom Wax Bar.
Nasze salony:
Waxroom Wax Bar
Warszawa, al. Wojska Polskiego 41, tel. 534 609 104
The Waxing Bar
Warszawa, ul. Jakubowska 22 lok. 1, tel. 22 273 61 18
Karolina Tworzewska
Kosmetolożka i właścicielka salonów Waxroom

Przeczytaj również:  Manzylian - depilacja intymna dla mężczyzn
Close Menu