Zalety depilacji woskiem Lycon

Zalety depilacji woskiem Lycon

Zalety depilacji woskiem Lycon

Depilacja woskiem jest zabiegiem wykonywanym w niemal wszystkich gabinetach kosmetycznych. To efektywny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Nowoczesne rozwiązania w kosmetyce pozwalają także na łatwiejszą, delikatniejszą i przyjemniejszą depilację.

Wosk Lycon to produkt, który posiada mieszankę naturalnych składników, delikatnych dla skóry, zapewniających efekt zabiegu spełniający oczekiwania klientów. Lycon to dwa różne rodzaje depilacji: Hot Wax i Strip Wax.

Wosk Lycon Warszawa

Lycon Hot Wax to depilacja woskiem twardym, bezpaskowym, która gwarantuje skuteczne usunięcie włosów o długości nawet 1 mm. Stosowana jest często w miejscach wrażliwych, które podatne są na podrażnienia pozabiegowe. Lycon Strip Wax z kolei to propozycja dla osób, które poddają depilacji duże partie ciała np. nogi, ręce oraz plecy. Wosk miękki nakładany jest szpatułką, po czym odrywany jest za pomocą paska.

Stosowany Wosk Lycon w Waxroom, jest idealną opcją dla wszystkich Klientów, ceniących sobie jakość i efektywność zabiegu. Dzięki nowej technologii wykonywania wosków Lycon, mamy większą możliwość dbania o skórę przed, w trakcie i po zabiegu. Przed depilacją używamy produktów nawilżających, dzięki czemu minimalizujemy podrażnienia i zwiększamy komfort klientów podczas zabiegu, jak również bezpośrednio po nim. Lycon ma bardzo bogatą ofertę produktową, przez co jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie dobrać odpowiedni wosk do depilacji każdej części ciała.

Wax Bar

Decydując o wyborze konkretnego rozwiązania w zakresie depilacji, warto skorzystać z nowoczesnych produktów Lycon. Istotne jest, aby aplikacja produktów oraz sam zabieg był przeprowadzany przez osoby odpowiednio przeszkolone z zakresu stosowania metod Hot Wax i Strip Wax. Waxroom Wax Bar jest autoryzowanym salonem Lycon. Wszystkie specjalistki ds. depilacji przeszły odpowiedni zestaw szkoleń, dlatego każdy zabieg wykonywany jest profesjonalnie i komfortowo dla klienta.

W zabiegach z wykorzystaniem wosków Hot Wax, stosowane są wysokiej jakości oliwki – Pre Waxing Oil, które znacznie poprawiają komfort Klienta podczas depilacji, a także minimalizują urazy skóry.

Wybierając depilację woskiem, warto korzystać z oferty nowoczesnej, która pozwala na poprawienie komfortu zabiegu, a także efektywności depilacji. Produkty Lycon są naturalne, zawierają składniki odżywcze dla skóry, a także przyjemnie pachną. Dzięki dostosowaniu odpowiedniej metody i produktów do depilowanej okolicy ciała, uzyskujemy bardzo dobry efekt, minimalizując wszelkie niedogodności związane z samym zabiegiem jak np. podrażnienia.

Close Menu