Depilacja woskami Lycon – czym się wyróżniają na tle pozostałych?

Depilacja woskami Lycon – czym się wyróżniają na tle pozostałych?
Niechciane włoski na ciele – szczególnie na nogach, pod pachami oraz w okolicach bikini, sprawiają, że wiele osób czuje się niekomfortowo. Domowe sposoby usuwania zbędnego owłosienia maszynką przynoszą krótkoterminowe efekty i bardzo często podrażniają skórę. Z tego powodu warto zdecydować się na depilację woskiem Lycon, która wyeliminuje problem włosów skutecznie i na długo. Depilacja Lycon odznacza się wieloma zaletami i polecana jest klientom bez względu na płeć. Zastosowanie wosku Lycon pozwoli pozbyć się włosków na dłużej, ponieważ inaczej niż w przypadku golenia maszynką, włosy usuwane są wraz z korzeniem. Powoduje to wolniejsze odrastanie włosa, średnio od 3 do 8 tygodni. Warto wykonywać peeling regularnie (minimalnie 3 razy w tygodniu), pozbywając się wierzchniej warstwy martwego naskórka chcąc jak najdłużej utrzymać efekt gładkich nóg . Innowacyjna metoda usuwania owłosienia przy pomocy wosku Lycon uważana jest za jedną z najlepszych na świecie.

Czym charakteryzuje się depilacja woskiem Lycon?

Wosk Lycon stworzony jest z naturalnych składników, takich jak olejki, żywica i wosk pszczeli. Brak chemicznych substancji sprawia, że wiele osób z wrażliwą skórą może z niego korzystać, bez obawy na podrażnienia. Fachowo wykonana depilacja woskiem Lycon jest także dużo bardziej delikatniejsza i przyjemniejsza dla klientów niż usuwanie włosków tradycyjnymi woskami. Warto zdecydować się na usługę depilacji woskiem Lycon w profesjonalnym salonie kosmetycznym, aby zyskać gwarancję jakościowych usług i możliwie najmniej odczuwalnego zabiegu. Istnieją dwa rodzaje wosków Lycon – miękki oraz twardy. Pierwszy z nich zalecany jest do depilacji dużych powierzchni ciała, takich jak ręce, nogi, plecy czy klatka piersiowa. Natomiast wosk twardy firmy Lycon doskonale sprawdzi się w przypadku wrażliwych miejsc, np. pachy, miejsca intymne czy twarz. Poza depilacją, woskiem Lycon można również regulować brwi. Odpowiedni dobór rodzaju wosków Lycon do depilowanego fragmentu, w połączeniu z wiedzą, techniką i doświadczeniem pracowników salonu, przełoży się na efekt delikatnej i niepodrażnionej skóry od razu po zabiegu.
Przeczytaj również:  Czy depilacja woskiem boli?
Wosk Lycon jest idealną opcją dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i efektywność zabiegu. Wykonujemy depilację woskiem Lycon, dbając o Państwa przed, w trakcie i po usuwaniu niechcianego owłosienia. Minimalizujemy zaczerwienienia, aplikując preparaty nawilżające od cenionych na rynku producentów. Wszystkie Waxerki w Waxroom odbyły szczegółowe szkolenia z zakresu profesjonalnego usuwania owłosienia woskiem Lycon, dlatego możemy zagwarantować jakościową usługę. Zapraszamy do salonów Waxroom, autoryzowanych salonów Lycon, gdzie zapewnimy Państwu komfort, precyzyjnie wykonane usługi, atrakcyjne ceny i sterylne warunki pracy.
Close Menu