Manzylian – depilacja intymna dla mężczyzn

Manzylian – depilacja intymna dla mężczyzn
manzylian depilacja intymna dla mężczyzn

Mężczyźni coraz więcej uwagi przywiązują do swojego wyglądu i chętniej korzystają z profesjonalnych salonów kosmetycznych i SPA. Jedną z usług, która robi się wśród Panów coraz bardziej popularna, jest depilacja intymna, czyli Manzylian.

Na czym polega depilacja u mężczyzn?

Manzylian jest skuteczną metodą depilacji włosków z męskich okolic intymnych. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób eliminujemy problem niechcianego owłosienia, a efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest podstawowy wywiad z klientem. Dzięki niemu nasi specjaliści upewniają się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania depilacji woskiem. Jeśli wszystko przebiega pozytywnie, przychodzi pora na fazę pierwszą – przygotowanie klienta do zabiegu. Polega ona na dezynfekcji depilowanego miejsca, po czym nakładamy specjalną oliwkę, która zabezpiecza skórę, dzięki czemu ryzyko podrażnień naskórka jest niemożliwe. Na koniec przechodzimy już do wykonania samego zabiegu – czyli depilacji. Wosk twardy typu Hot Wax nakładany jest bardzo precyzyjnie, a po zastygnięciu usuwany jest wraz z niechcianymi włoskami.

Ostatnim elementem zabiegu jest pielęgnacja skóry. Niezwykle istotne jest aby prawidłowo nawilżać oraz eksfoliować wydepilowane okolice. Tą fazę klienci wykonują już samodzielnie w domu. Dzięki poleconym przez naszych specjalistów wysokiej jakości preparatom, takim jak Ingrown- X- it, specjalistycznym i nawilżającym peelingów, czy delikatnym kremom firmy Lycon, neutralizujemy podrażnienia, wygładzamy skórę oraz zapobiegamy wrastającym włosom.

Dlaczego warto skorzystać z depilacji woskiem?

Depilacja woskiem jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na szybkie pozbycie się owłosienia w miejscach gdzie go nie chcemy. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu higieny osobistej na właściwym poziomie. Dodatkowo mężczyźni cenią ją za zwiększanie ich pewności siebie i komfortu. Korzyści mówią same za siebie, a efektem zabiegu można się cieszyć nawet przez 4 tygodnie!

Przeczytaj również:  Co musisz wiedzieć o depilacji woskiem w Waxroom?
Close Menu