Depilacja męska w WAXROOM

Depilacja męska w WAXROOM

Do niedawna woskowanie ciała u mężczyzn było mało popularne, a wręcz stanowiło temat tabu. Wynikało to między innymi z przekonań kulturowych i obaw przed nie do końca przyjemnymi odczuciami podczas zabiegu. Wydepilowanych mężczyzn (kulturystów, pływaków czy kolarzy) można było zobaczyć jedynie na zawodach sportowych. Natomiast ostatnio obserwujemy zmianę tego trendu. Dlaczego?

Po co mężczyznom depilacja?

Ostatnio obserwujemy coraz większe zainteresowanie depilacją wśród panów. Mężczyźni potrzebę depilacji tłumaczą aspektami higienicznymi oraz faktem, że owłosiona klatka piersiowa, plecy czy pachy coraz bardziej wychodzą z mody. Niektórzy wprost mówią, że chcą po prostu dobrze wyglądać i podobać się swoim drugim połówkom.

Wydepilowane ciało to uczucie czystości i świeżości, trudne do osiągnięcia przy intensywnym, charakterystycznym dla mężczyzn, owłosieniu.

W WAXROOM, depilację męską wykonujemy na najlepszych produktach z wykorzystaniem odpowiednich technik zmniejszających do minimum dyskomfort klienta.

Depilacja woskami Lycon to jedna z najlepszych metod usunięcia niechcianych włosów z trudno dostępnych miejsc. Efekty po zabiegu utrzymują się nawet do 4 tygodni. Warto wiedzieć, że stosując regularną depilację woskami Lycon, z ka- żdym zabiegiem włoski stają się coraz cieńsze, a kolejne depilacje mniej bolesne.

Przeczytaj również:  10 mitów w depilacji woskiem.
Close Menu