Co musisz wiedzieć o depilacji woskiem w Waxroom?

Co musisz wiedzieć o depilacji woskiem w Waxroom?

Jeśli jeszcze do tej pory nie próbowałaś/próbowałeś depilacji woskiem, zapewne masz sporo pytań dotyczących zabiegu. Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Postaramy się przybliżyć Ci na czym on polega i dlaczego staje się coraz bardziej popularny nie tylko wśród kobiet, ale także wśród mężczyzn. Na początku warto wspomnieć, że istotą depilacji jest skuteczne usunięcie owłosienia wraz z cebulkami z różnych partii ciała: pach, łydek, ud, pleców, wąsiku, czy okolic bikini. Depilacja ingeruje w strukturę naskórka dlatego może dojść do podrażnień. Warto więc poświęcić więcej czasu na pielęgnację depilowanych części ciała. Efekty jakie osiągniemy są jednak bardzo kuszące. Po zabiegu można cieszyć się gładką skórą nawet przez kilka tygodni.

Pierwsza depilacja – co musisz wiedzieć?

Jeśli po raz pierwszy planujesz wybrać się do salonu depilacji, powinieneś wiedzieć, że istnieją co najmniej 3 metody usuwania owłosienia z ciała: depilacja laserowa, woskiem i pastą cukrową.

W Waxroom specjalizujemy się w depilacji woskiem Lycon i nie ma ona przed nami żadnych tajemnic. Jest bezpieczna i skuteczna. W naszym salonie pracujemy na dwóch typach wosku: Hot Wax lub Strip Wax.

Hot Wax nakładany jest na wybraną partię ciała przeciwnie do kierunku wzrostu włosa, po czym szybkim ruchem odrywa się nałożony, zastygnięty już wosk. Dzięki temu włoski usuwane są w całości już od 1 mm, co przekłada się na precyzję oraz długotrwały efekt. Tym woskiem depilujemy delikatne partie ciała, które przed depilacją zawsze zabezpieczamy specjalną oliwką.

Przeczytaj również:  Najczęściej zadawane pytania w gabinetach z depilacją woskiem

Strip Wax nakładamy już zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i zdejmujemy za pomocą bawełnianego plastra.

Jedyna taka profesjonalna depilacja w Warszawie!

Jeśli szukasz salonu w Warszawie, który specjalizuje się w profesjonalnej depilacji woskiem i pracuje na najwyższej jakości kosmetykach i wosku, świetnie trafiłaś! Setki naszych zadowolonych klientek/ klientów są naszą najlepszą rekomendacją! Nie dziwi nas więc to, że kiedy ktokolwiek pyta, gdzie najlepiej wybrać się na depilację w Warszawie, zgodnie odpowiadają: Do Waxroom!

Close Menu