Jaki rodzaj depilacji bikini powinnaś wybrać?

Jaki rodzaj depilacji bikini powinnaś wybrać?

Depilacja brazylijska, francuska czy może klasyczna? Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z depilacją woskiem te nazwy mogą wprowadzić cię w lekkie zakłopotanie. Warto zatem dowiedzieć się, co dokładnie się za nimi kryje, jaki obszar ciała jest depilowany oraz jakiego rodzaju wosku używa się do wykonani każdego z tych rodzajów depilacji.

Bikini classic

Jest to najpłytszy rodzaj depilacji bikini, ponieważ włosy depiluje się jedynie z pachwin, do linii bielizny. Wszystkie włoski, które mogłyby wychodzić poza bieliznę, zostają na swoim miejscu. Tego rodzaju depilacja bikini jest odpowiednia dla osób, które nie chcą, aby włosy wystawały im poza bieliznę na plaży lub na basenie.

Powinny skorzystać z niej również osoby, które wybierają się na depilację woskiem pierwszy raz i mają bardzo wrażliwą skórę. W tym wypadku metoda małych kroczków będzie dobrym rozwiązaniem.

Bikini french

W wypadku tego rodzaju depilacji bikini obszarem podlegającym depilacji jest:

  • Wzgórek łonowy (pozostawia się jedynie cienki pasek w jego środkowej części)
  • Wargi sromowe od zewnątrz
  • Pachwiny
  • Obszar między pośladkami (szpara pośladkowa)

Najgęściej owłosiony oraz najbardziej wrażliwy obszar, czyli wargi sromowe oraz środek wzgórka łonowego pozostaje niewydepilowany.

Bikini braizilian

Obszar podlegający depilacji:

  • Pachwiny
  • Cały wzgórek łonowy
  • Wargi sromowe
  • Szpara pośladkowa

Jest to najbardziej popularny, jak również najczęściej wybierany rodzaj depilacji bikini.

Depilacja brazylijska obejmuje całkowite pozbycie się włosków oraz wygładzenie wydepilowanej skóry. Dzięki temu skóra jest miękka w dotyku, a codzienna depilacja maszynką wydaje się być już zaprzeszłym koszmarem. Depilacja brazylijska cechuje się komfortem oraz gładkością.

Przeczytaj również:  Co musisz wiedzieć o depilacji woskiem w Waxroom?

Salon Depilacji WAXROOM oferuje profesjonalnie wykonaną depilację woskiem, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się wygodą i delikatnością swojej skóry. Depilacją zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki wprawie nie mają sobie równych. Z pewnością będziesz zachwycona efektem niezależnie od tego, który rodzaj depilacji wybierzesz!

Close Menu