Stylizacja brwi u mężczyzn. Na czym polega i po co z niej korzystać?

Stylizacja brwi u mężczyzn. Na czym polega i po co z niej korzystać?

Kształt i wygląd brwi to bardzo ważna kwestia w wyglądzie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dobrze wystylizowane brwi mogą między innymi odmienić rysy twarzy, podkreślić oczy, ale i poprawić samopoczucie.

Powszechnie panującą nazwę – regulacja brwi – zastąpiliśmy usługą o nazwie stylizacja brwi. Dlaczego?

Ponieważ regulacja kojarzy nam się głównie z pobieżnym usunięciem włosków poniżej linii brwi, czasem powyżej oraz pomiędzy brwiami, nie wchodząc w zmianę kształtu. Taki zabieg przeważnie trwa maksymalnie 15 minut. U nas jest inaczej. 🙂

Od początku istnienia Waxroomu, wiedzieliśmy, że brwi są dla nas niezmiernie ważne i nie możemy przejść obok tej usługi obojętnie. Podczas zabiegu zawsze zastanawiamy się nad pojedynczym włoskiem „Czy warto go usunąć?”, „Co zrobić, by wydobyć piękno brwi skupiając się tylko i wyłącznie na NATURALNEJ formie brwi?”. Wszystko to doprowadziło nas do pozostaniu przy nazwie „stylizacja brwi”.

Zadbane i dobrze wystylizowane brwi sprawiają, że masz poczucie większej pewności siebie i atrakcyjności. Wiele zalet zabiegu sprawia, iż grono wyznawców błędnej teorii mówiącej o tym, że stylizacja brwi przeznaczona jest tylko dla kobiet, stale się zmniejsza.

Kiedy najlepiej skorzystać z usługi stylizacji brwi dedykowanej mężczyznom?

Zabieg można wykonać w każdym momencie, gdy poczuje się taką potrzebę. Zazwyczaj depilację brwi u mężczyzn przeprowadzamy co cztery tygodnie. Odstęp czasu zależy też od szybkości odrastania włosków oraz po prostu od samopoczucia.

Alarmującym stanem wymagającym poddania się męskiej depilacji brwi jest zbyt duża ilość wykraczających poza główną linię włosków, czy zrastanie się brwi w tak zwaną ‚mono brew”. 🙂 Jeżeli używasz preparatów do stylizacji brwi, to momentem który podpowie Ci, kiedy do nas przyjść będzie zdecydowanie trudność z ich ułożeniem.

Przeczytaj również:  10 mitów w depilacji woskiem.

Męska regulacja brwi

Stylizacja Brwi u Mężczyzn

Mimo tego, iż regulacja brwi u mężczyzn i kobiet przynosi takie same efekty, sposób wykonania zabiegów u obu płci trochę się różni.

Męska regulacja brwi jest inna głównie z powodu większej gęstości i czasem długości włosków, które posiadają panowie. Ale to też nie jest reguła. 🙂

Męską stylizację brwi rozpoczynamy od delikatnej dezynfekcji powierzchni, następnie oceniamy co naszym okiem jest do zrobienia, po czym uzgadniamy z Klientem czego oczekuje od naszej pracy. Ważne jest, aby wspomnieć, że technika jak już wyżej wspomnieliśmy, nie zmienia się porównując ten zabieg u kobiet i mężczyzn, ale inna jest estetyka.

Przede wszystkim naszym celem jest wykonanie u Panów jak najbardziej męskich brwi. Zadbanych, czystych, ale niezbyt odbiegających od ich naturalnych. Skupiamy się przede wszystkim na naprawie miejsc, które od razu rzucają się nam w oczy, poprawie symetrii oraz wystylizowaniu ich w taki sposób, aby nawet nieułożone wyglądały po prostu dobrze. Nie wypracowujemy tutaj gładkich i przerysowanych linii, jak to czasem ma miejsce w przypadku kobiecych brwi. NO! Chyba, że dany Pan sobie tego życzy. 🙂

Sama stylizacja odbywa się bez farbki/henny. Jest to zabieg przy którym nasze stylistki wykorzystują naturalny wosk Lycon, co przekłada się na dokładność i zarazem szybkość usuwania większej ilości włosów przy jednym zerwaniu plasterka wosku.

Warto również zaznaczyć, że w przypadku siwych włosów na brwiach możliwe jest wykonanie na nich delikatnej henny bez barwienia skóry. Wtedy usługa nazywa się „stylizacja brwi + farbka”. Posiadamy bardzo dużą gamę kolorystyczną, więc brwi zostają w naturalnym kolorze. Nie używamy W OGÓLE czarnych farbek na brwi. 🙂

Przeczytaj również:  Jak przygotować się do depilacji woskiem?

Czas trwania stylizacji u mężczyzn to 20-30 minut. Dodatkowo często proponujemy również bardzo przyjemną depilację wystających włosów z nozdrzy i uszu.

Usługa stylizacji (regulacji) brwi wykonywana jest z zachowaniem najwyższych standardów sterylności i jakości obsługi. Nasze pestki są sterylne, a szpatułkę w wosku zamaczamy tylko raz (tzw.metoda „one dip”).

Regulacja brwi u mężczyzn Warszawa

Zapraszamy do kontaktu Panów w każdym wieku, którzy chcą zadbać o swoją twarz i jej estetyczny, schludny wygląd. Gwarantujemy profesjonalne podejście i opiekę najlepszych specjalistek. Zależy nam na Waszym komforcie, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z zabiegiem stylizacji brwi przeznaczonej dla mężczyzn. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Close Menu