Depilacja laserem Primelase Cocoon Medical Warszawa

Depilacja laserem Primelase Cocoon Medical Warszawa

Jedną z najnowocześniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa Primelase Cocoon. Jest to metoda trwała i nieinwazyjna, która nie powoduje podrażnień czy infekcji. Możesz zastosować ją na dowolnej części ciała, np. na nogach, bikini, pachach, twarzy czy plecach. Sprawdź, na czym polega depilacja laserowa Primelase Cocoon Medical i czy warto się na nią zdecydować.

Jak działa depilacja laserowa Cocoon Medical?

Depilacja Primelase Laser Cocoon wykorzystuje wiązki lasera diodowego o bardzo wysokiej mocy (4800W), które przenikają przez skórę i docierają do mieszków włosowych. Laser podgrzewa je, powodując ich zniszczenie, a tym samym zapobiega odrastaniu włosów. Urządzenie Primelase Cocoon wykorzystuje aż 4 rodzaje fal:

  • aleksandrytowa (755 nm),
  • diodowa (810 nm),
  • blend (810+940+1060 nm),
  • yagowa (1064 nm).

Różne długości fali zapewniają skuteczne działanie na wszystkie typy włosów. Laser dostarcza energię w bardzo krótkich impulsach (od 3 ms), co sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje jej uszkodzeń czy poparzeń. Dodatkowo Primelase Laser Cocoon ma funkcję chłodzenia Crystal Freeze. Obniża ona temperaturę skóry do 5°C, dzięki czemu zapewnia komfort i minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień podczas zabiegu.

Długotrwałe efekty depilacji laserowej Primelase Cocoon

Jednym z głównych powodów, dla którego kobiety wybierają depilację laserową Primelase Cocoon Medical, jest długotrwałe i efektywnie usuwanie owłosienia. Tradycyjne metody depilacji, takie jak golenie, woskowanie czy depilacja mechaniczna, tylko chwilowo likwidują włoski na powierzchni skóry. Laserowe usuwanie owłosienia działa na poziomie korzenia włosa, niszcząc go i zapobiegając jego odrastaniu. Aby pozbyć się włosów na stałe, wystarczy wykonać serię 6-8 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

Przeczytaj również:  Depilacja woskami Lycon – czym się wyróżniają na tle pozostałych?

Krótki czas zabiegu depilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej jest stosunkowo szybki i wygodny. Czas jego trwania zależy od obszaru ciała, który jest poddawany depilacji, jednak w większości przypadków sesja zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut. Sama procedura nie wymaga ani specjalnego przygotowania, ani okresu rekonwalescencji. W porównaniu z regularnymi wizytami w salonach kosmetycznych na golenie czy woskowanie, depilacja laserowa wymaga znacznie mniejszego nakładu czasu, a jej efekty są długotrwałe. Co więcej, zabieg Primelase Laser Cocoon nie wymaga znieczulenia — odczuwasz tylko delikatne uczucie ukłucia igiełką.

Redukcja wrastających włosków

Problem wrastających włosków może być uciążliwy, a czasami nawet bolesny. Depilacja laserowa minimalizuje ten problem, ponieważ niszczy cebulki włosów, które często są przyczyną wrastających włosków. Ponadto depilację Primelase Cocoon Medical możesz wykonać w dowolnym miejscu na ciele, nawet w tych najbardziej wrażliwych i intymnych obszarach. Nie musisz obawiać się o wrastające włoski, krostki czy zapalenia mieszków włosowych. Skóra po zabiegu jest gładka i odświeżona — bez konieczności stosowania maszynek, wosków czy kremów depilacyjnych.

Depilacja laserowa – Warszawa

Laser Primelase Cocoon Medical jest certyfikowany przez odpowiednie instytucje CE i FDA, co potwierdza, że urządzenie spełnia standardy jakości. Zabieg jest w pełni bezpieczny, jeśli jest wykonywany przez wykwalifikowany personel. Dlatego wybierz gabinet Waxroom, aby mieć pewność, że Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach, a profesjonaliści dbają o nie za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Zanim przystąpisz do zabiegu, specjalistki udzielą Ci także wszelkich informacji na temat przygotowania się do niego oraz pielęgnacji skóry bezpośrednio po depilacji.

Przeczytaj również:  Depilacja torsu i brzucha dla eleganckich mężczyzn
Close Menu