Męska depilacja intymna

Męska depilacja intymna

Dziś przygotowaliśmy garść odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez męską część grona naszych Klientów!

Wiemy, że depilacja męska, to dla niektórych temat tabu, którego lepiej w ogóle nie poruszać. No cóż – dla nas to chleb powszedni, więc zapnijcie pasy i zainteresowanych zapraszamy do lektury.

1. A co jeśli STANIE… się najgorsze!?

To się zdarza! Nawet nasi stali Klienci, którym depilacja intymna stała się comiesięcznym waxroomowym rytuałem czasami się z tym zmagają. Specjalistki są w pełni świadome tego jak może zachować się męskie ciało w takich sytuacjach. Z doświadczenia wiedzą, że Klientom często przydarza się to, czego najbardziej się boją i czego za wszelką cenę chcą uniknąć. Największym przesłaniem więc z naszej strony jest to, aby się tym nie przejmować. Specjalistki wiedzą jak dbać o to, by zabieg odbywał się we właściwej atmosferze i aby dyskomfort związany z zabiegiem zminimalizować jak najbardziej. Zostawiamy jednak specjalistkom furtkę bezpieczeństwa, z której mogą skorzystać w przypadku, gdy poczują, że wizyta Klienta oprócz depilacji ma inny cel. W tej sytuacji specjalistka może przerwać zabieg i odmówić jego dokończenia.

2. Boję się, że podczas intymnej depilacji przy specjalistce będę czuł się niekomfortowo!

To normalne. Kto nie poczułby się niekomfortowo w sytuacji kiedy musi niemal zupełnie nago znaleźć się w towarzystwie obcej, ubranej! osoby. Nasze specjalistki są odpowiednio przygotowywane również pod tym właśnie względem. Wiedzą jak podejść do Klienta żeby zminimalizować Jego dyskomfort. Zabieg jest przeprowadzany w miłej atmosferze, a specjalistki do każdego Klienta mają indywidualne podejście. Gdyby kogoś to nie przekonało, polecamy pojawić się u nas na innym, mniej wymagającym zabiegu – np. depilacji pach. To dobra okazja żeby się przekonać do naszych specjalistek, produktów na których pracujemy oraz żeby zdobyć wyobrażenie o tym, że depilacja intymna może pójść równie gładko.

Przeczytaj również:  INGROWN-X-IT - sposób na wrastające włosy.

3. Czy mogę pozostać w majtkach żeby specjalistka nie zobaczyła wszystkiego!?

Naszym klientom przed zabiegiem oprócz ręcznika, nawilżanych chusteczek jednorazowych, których mogą użyć w przypadku, gdyby chcieli się odświeżyć podajemy majtki jednorazowe. Do Panów należy decyzja czy ich użyją. Specjalistka podczas zabiegu odsłoni potrzebne do depilacji części ciała rozcinając majtki, co jest konieczne, aby żaden włosek nie pozostał niezauważony! A przy tym zadba o dobre samopoczucie i komfort Klienta.

4. A czy będę mógł przynajmniej częściowo się zasłonić ręką!?

Jak najbardziej. Nasi Klienci w razie potrzeby mogą zasłaniać się ręką. Często też sami chcą brać czynny udział podczas depilacji ułatwiając specjalistkom dostęp do depilowanych miejsc i zasłaniając tym samym miejsca, których specjalistka nie musi widzieć. Współpraca podczas depilacji przyczynia się jeszcze bardziej do zmniejszenia dolegliwości bólowych i łagodniejszego przebiegu całego zabiegu.

5. Czy po zabiegu występują podrażnienia?

Po depilacji normalną rzeczą jest wystąpienie zaczerwienienia skóry wydepilowanych miejsc, które najczęściej znika już w kilka godzin po zabiegu. W bardzo rzadkich przypadkach może zdarzyć się także zerwanie naskórka. Technika oraz doświadczenie specjalistek niemal zupełnie zmniejszają ryzyko wystąpienia takiego powikłania, natomiast jeśli już się zdarzy, to zaczerwienienie może utrzymać się do kilku dni, po czym skóra wróci do właściwej formy. Specjalistki biorą pełną odpowiedzialność za to, by wszystko poszło gładko, a w przypadku ewentualnych powikłań, by skórę doprowadzić do zdrowia w jak najszybszym tempie.

6. Czy depilacja męska boli?

Pierwszy zabieg jest dla Klienta najtrudniejszy. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze Klient nie wie czego ma się spodziewać oraz jak będzie przebiegał zabieg. Z każdym kolejnym zabiegiem jest coraz łatwiej choćby dlatego, że włoski po depilacji odrastają coraz słabsze i w mniejszej ilości. Co więc z tym bólem? Mamy na to patent! Chętnym proponujemy zasadę WDECHWYDECH! Na mocnym wydechu specjalistka zrywa łatkę wosku!!! Śmieszne? Nie, nie to naprawdę działa! Po usunięciu łatki przykładamy zimny okład, który dodatkowo uśmierza ból.

Przeczytaj również:  Depilacja Brazylijska w Polsce a zagranicą

7. Jak się przygotować do depilacji?

Przed przystąpieniem do zabiegu bardzo ważną informacją jest dla Nas fakt czy Klient miał już kiedykolwiek wykonywany zabieg depilacji woskiem. Jeśli to pierwsza depilacja, to zawsze namawiamy do wykonania próby uczuleniowej. Na czym polega? Zapraszamy Klienta do Nas na bezpłatną wizytę, podczas której nakładamy np. na skórę ręki preparat “przed depilacją”, a następnie wosk. Po chwili gdy wosk jest zastygnięty – usuwamy go i prosimy Pana o obserwację skóry w miejscu gdzie została wykonana próba. Jeżeli przez 24h nie wystąpi żadne uczulenie. Zapraszamy Pana na całościowy zabieg. Decyzja o przystąpieniu do próby uczuleniowej oczywiście zależy od Klienta. Może On na własną odpowiedzialność podjąć ryzyko wykonania zabiegu bez niej. Z naszej strony zapewniamy, że produkty, których korzystamy są w pełni naturalne i niemal nigdy nie zdarza się aby pojawiły się niepożądane zmiany skórne. Jak więc przygotować się do zabiegu? Można przyjść na zabieg z marszu ale specjalistki zalecają by dzień przed zabiegiem wykonać peeling okolicy, którą planujemy depilować. Bardzo ważne jest aby w miejscu zabiegowym nie było ran, siniaków ani świeżej opalenizny!

8. Jaka odpowiednia długość włosów?

*Miejsca intymne, pachy +/- 3mm ok tygodnia zapuszczania *Pozostałe części ciała +/- 5mm No dobrze a co po depilacji? Po depilacji woskiem zaleca się nie korzystanie przez 24h z sauny, solarium, siłowni, basenu. Zaleca się – ale nasi Klienci często prosto z Waxroomu udają się prosto na siłownię, zajęcia z yogi. Po dwóch dniach od zabiegu można ponownie zacząć stosować peelingi przez około 2-3 tygodnie. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko pojawienia się wrastających włosków. Zabieg depilacji wykonujemy co 3-4 tygodnie – zależnie szybkości wzrostu włosa, a ta jak wiecie bywa różna u każdego z nas.

Przeczytaj również:  Depilacja woskiem w Polsce – brazylian i manzylian

Jakich preparatów używamy podczas męskiej depilacji intymnej w naszych salonach WAXROOM WARSZAWA?

Waxroom to licencjonowane salony kosmetyczne zajmujące się stricte depilacją woskiem oraz stylizacją brwi znajdujące się w dwóch niszowych lokalizacjach na mapie Warszawy (Żoliborz oraz Saska Kępa).
Bazujemy na wysokiej jakości woskach marki Lycon, który jest liderem na rynku. Formuła wosków, jakich używamy do depilacji okolic intymnych zarówno kobiet jak i mężczyzn, oparta jest na naturalnych składnikach: żywicy, wosku pszczelim oraz aromatycznych olejkach.
Woski Lycon nie tylko dokładnie usuwają nadmiar niechcianego owłosienia (nawet od 1 mm), ale także nie pozostawiają nadmiernych podrażnień. Wręcz przeciwnie – w naszych salonach zarówno w trakcie zabiegu jak i po, stosujemy specjalnych przeznaczonych do tego kosmetyków, które łagodzą i pielęgnują skórę. Warto zaznaczyć, iż woski Lycon to propozycja w pełni ekologiczna, wegańska i bezpieczna dla osób z wrażliwą skórą.

Depilacja intymna męska – zalety

Wielu mężczyzn, którzy nie mieli okazji jeszcze skorzystać z usługi depilacji intymnej męskiej, zastanawia się nad zasadnością takiego zabiegu. Jakie korzyści płyną z depilacji męskiej?
Długą listę zalet otwiera z pewnością komfort. Mężczyźni, decydujący się na depilację okolic
intymnych, często zwiększają swoją pewność siebie, eliminują wstydliwe kompleksy i zaczynają
zdecydowanie lepiej czuć się we własnym ciele.
Wykonanie depilacji męskiej intymnej w salonie Waxroom, to także gwarancja bezpieczeństwa i
zmniejszenia ewentualnych podrażnień do absolutnego minimum. Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą jednorazowych maszynek, czy korzystanie z drogeryjnych, nienaturalnych wosków, przyczynia się do podrażnień, czy zacięć charakterystycznych dla golenia, a także brak skuteczności. Z tego powodu warto korzystać z profesjonalnej usługi męskiej depilacji intymnej, którą oferujemy w naszych salonach WAXROOM.

Close Menu