Depilacja hollywoodzka, brazylijska i sycylijska– zobacz, na czym polegają!

Depilacja hollywoodzka, brazylijska i sycylijska– zobacz, na czym polegają!

Zabieg usuwania owłosienia z miejsc intymnych staje się coraz bardziej powszechny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku.

Znane są trzy rodzaje nazewnictwa głębokiej depilacji intymnej u kobiet, mianowicie:

  1. Depilacja hollywoodzka,
  2. Sycylijska
  3. Brazylijska.

Hollywood jest nazwą zabiegu, który polega na usunięciu wszystkich włosów z miejsc intymnych, wraz ze strefą pomiędzy pośladkami, nie pozostawiając żadnego paska, czy trójkąta na wzgórku łonowym.

Mniej niż hollywood, ale nadal znana, jest depilacja sycylijska, potocznie nazywana sycylianem. Zabieg ten również oznacza depilację okolic pomiędzy pośladkami, ale tutaj pozostawiamy na wzgórku trójkąt.

Brazylian natomiast, jest najbardziej znanym zabiegiem ze wszystkich wyżej wymienionych. Oznacza, tak jak w przypadku pozostałych dwóch, depilację wszystkich włosów z przodu oraz z tyłu, pozostawiając jedynie pasek na wzgórku.

W Waxroom, w celu uproszczenia podjęcia decyzji, a w konsekwencji zaoszczędzenia czasu naszym klientom oraz osobom, które odwiedzają naszą stronę internetową, w cenniku zostawiliśmy najpopularniejszą i najdłużej będącą na rynku nazwę – BRAZYLIAN.

Decyzję, czy masz ochotę zostawić na wzgórku pasek, trójkąt, a może zupełne nic, pozostawiamy do ustalenia już przy fotelu w naszych Waxroomach.

Służymy również pomocą i radą przy trudności w wyborze. 🙂

W naszej ofercie możesz również napotkać się na nazwę Modest Brazylian, czyli tłumacząc dosłownie Skromny Brazylian. Możesz wybrać tą opcję jak wiesz już na pewno, że chcesz zostawić jakieś włoski na wzgórku.

Popularność depilacji intymnej i nie tylko, wzrasta wraz z wdrażaniem nowoczesnych sposobów usuwania włosków, a także innowacyjnych preparatów, dzięki którym depilacja brazyliska staje się mniej odczuwalna. Dbając przede wszystkim o wysoki komfort wszystkich naszych klientek i klientów, zabiegi brazyliana w Warszawie wykonujemy za pomocą wosku Lycon.

Przeczytaj również:  Tego odradzamy przed i po depilacji woskiem

Stosowany wosk ceniony jest przez wszystkie osoby, które wysoką efektywność i zwiększenie komfortu podczas zabiegu stawiają na pierwszym miejscu. Używany do depilacji brazylijskiej wosk zawiera w sobie olejki i inne naturalne składniki, które nie podrażniają skóry, nadając jej idealną aksamitność od razu po depilacji, a przy tym są bardzo precyzyjne.

Depilacja brazylijska w Warszawie

Depilacja brazylijska, jaką wykonujemy w naszym salonach w Warszawie, to najgłębsza forma depilacji intymnej. Po jej wykonaniu, będziesz się mogła cieszyć zerową ilością niechcianych włosków w strefie bikini. Depilację wszystkich części ciała w naszych salonach, wykonujemy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz higieny. Zależy nam, aby Waxroom był miejscem przywołującym miłe wspomnienia, stąd dokładamy wszelkich starań, aby możliwie najbardziej zminimalizować dyskomfort depilacji brazylijskiej, a także otoczyć opieką wszystkie osoby od początku do końca wizyty.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na zabieg depilacji brazylijskiej w naszych salonach w Warszawie osoby w każdym wieku, które chcą zwiększyć swoje poczucie komfortu. Gwarantujemy profesjonalne podejście i sprawdzone, jakościowe produkty oraz techniki depilacji brazylijskiej.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.

Close Menu