Czym my się w ogóle zajmujemy w WAXROOM®

Czym my się w ogóle zajmujemy w WAXROOM®

Jeżeli dopiero zaczęłaś/zacząłeś nas obserwować – zajmujemy się przede wszystkim depilacją. I to nie depilacją tradycyjną – specjalizujemy się w tym, co uwierzcie nam, dla większości kosmetologów w salonach urody jest największą zmorą – czyli depilacją miejsc intymnych.

Depilacja intymna jest naszą specjalizacją od lat, zgromadziliśmy przez ten czas setki zadowolonych Klientów, którzy do nas powracają i uzależniają się od tego zabiegu. Oferujemy ten zabieg zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Zabieg depilacji intymnej w WAXROOM® przebiega w bardzo komfortowej i profesjonalnej dla Klienta atmosferze. Zawsze staramy się, aby Klient czuł się swobodnie podczas zabiegu, a nasze Specjalistki dbają o to, aby przebiegał w jak najbardziej domowej atmosferze.

Mężczyźni często nas pytają „A co jeśli stanie się najgorsze?” – uwierzcie nam, to nic strasznego! Nasze Waxerki są w pełni świadome jak może reagować męskie ciało w takich sytuacjach i podchodzą do tego bardzo profesjonalnie, jednocześnie minimalizując dyskomfort podczas wizyty.
Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: https://waxroom.pl/blog/depilacja-meska/.

Najczęściej wybieranym rodzajem depilacji bikini w naszym salonie jest brazylian. Przy depilacji brazylijskiej usunięciu podlegają wszystkie włosy z okolic intymnych (pachwiny, cały wzgórek łonowy, wargi sromowe, szpara pośladkowa). W swojej ofercie mamy również inne rodzaje depilacji bikini – każda z Was może wybrać coś dla siebie, według własnych preferencji.
Tutaj możecie przeczytać artykuł opisujący wszystkie rodzaje depilacji miejsc intymnych: https://waxroom.pl/blog/rodzaj-depilacji-bikini-powinnas-wybrac/.

Przy depilacji miejsc intymnych oraz miejsc delikatnych, takich jak pachy czy twarz pracujemy na wosku twardym. Depilację woskiem twardym w naszym salonie wyróżnia to, że przed nałożeniem wosku nakładamy oliwkę w celu zabezpieczenia skóry – dzięki temu zabieg jest o wiele delikatniejszy i dokładniejszy, ponieważ możemy nałożyć wosk kilka razy w jednym miejscu.
Sekretem setek wspaniałych opinii naszych Klientów jest również technika depilacji, którą posiada każda z naszych Specjalistek.

Przeczytaj również:  Depilacja męska w WAXROOM

W swojej ofercie od niedawna mamy również depilację laserową. Pracujemy na laserze, który wykorzystuje aż 4 rodzaje fal, dzięki czemu jest skuteczny w usuwaniu wszystkich typów włosów. Przy odpowiedniej liczbie powtórzeń zabiegów laserowych efekt może utrzymywać się nawet do kilku lat.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania tych artykułów: https://waxroom.pl/blog/na-czym-polega-depilacja-laserowa/, https://waxroom.pl/blog/depilacja-laserem-primelase-cocoon-medical-warszawa/.

W WAXROOM® zajmujemy się również laminacją brwi i liftingiem rzęs.
Laminacja brwi polega na ułożeniu niesfornych włosków w odpowiedni kształt. Dzięki laminacji włoski są bardziej miękkie i podatne na stylizację bez nakładania kosmetyków. Efekt laminacji utrzymuje się około 1,5 miesiąca, a nasze Stylistki zalecają powtarzanie zabiegu nie częściej niż co 2 miesiące.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj: https://waxroom.pl/blog/laminacja-brwi-co-warto-wiedziec/.

Lifting rzęs to naturalne podkręcenie rzęs i nadanie spojrzeniu wyrazistości.
W naszym salonie wykonujemy go wraz z botoxem witaminowym i henną.
Pamiętaj, że lifting nie daje efektu przedłużanych rzęs! Jest dla osób kochających naturalny look. Warto tutaj wspomnieć, abyście zawsze dbali o rzęsy i brwi po tych zabiegach w zaciszu domowym, stosując olejki np. z olejkiem arganowym lub rycynowym, witaminą E – dzięki temu efekt utrzymuje się dłużej.

Nasze Stylistki specjalizują się również w stylizacji brwi z geometrią oraz henną pudrową lub farbką. Te zabiegi są dedykowane kobietom, jak i mężczyznom. Stylizacja brwi wśród mężczyzn staje się coraz popularniejsza.
https://waxroom.pl/blog/stylizacja-brwi-u-mezczyzn-na-czym-polega-i-po-co-z-niej-korzystac/.
Stylizacja brwi z użyciem farbki czy henny pudrowej to doskonały sposób na podkreślenie spojrzenia. Pigment pozwala na precyzyjne wypełnienie i uwydatnienie brwi, nadając im odpowiedni kształt – efekt utrzymuje się około trzech tygodni.

Przeczytaj również:  Depilacja Brazylijska w Polsce a zagranicą

Nasza dziedzina specjalizacji jest wąska, ale od lat nasi Klienci pokazują nam, że najważniejsza jest jakość, do której się przywiązują. Stawiamy więc na jakość, a nie na ilość!

Close Menu