5 najpopularniejszych zabiegów w salonie WAXROOM®

5 najpopularniejszych zabiegów w salonie WAXROOM®

Marzysz o gładkiej skórze, bez konieczności codziennego golenia? W WAXROOM® możemy Ci pomóc w osiągnięciu tego celu! Przedstawiamy Wam najpopularniejsze zabiegi depilacji woskiem, które zdobyły uznanie wśród naszych Klientów.

Brazylian – czyli depilacja intymna kobiet.

Depilacja brazylijska to zabieg polegający na usunięciu wszystkich włosów, w tym również ze szpary międzypośladkowej. Zabieg ten stał się częścią pielęgnacji ciała wielu kobiet. Brazylian w naszych salonach zyskuje coraz większą popularność, ponieważ przykładamy największych starań, aby Klientka czuła się komfortowo i swobodnie podczas zabiegu – dlatego też stają się naszymi regularnymi Gośćmi.

Dodatkowo, depilacja intymna to również codzienny komfort, większa higiena miejsc intymnych oraz wyraz indywidualnych upodobań każdej kobiety i/lub partnera/ki.

Manzylian – czyli depilacja intymna mężczyzn.

W dzisiejszych czasach depilacja woskiem nie jest skierowana tylko do kobiet. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na takie zabiegi. W naszym salonie depilacja miejsc intymnych, czyli Manzylian, jest coraz bardziej popularna! Depilacja naszymi woskami jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia, pomaga również w utrzymaniu wysokiej higieny osobistej. Nasze Waxerki są wyszkolone i korzystają z najlepszych technik oraz produktów, aby zminimalizować odczucia podczas zabiegu. Więcej na temat męskiej depilacji można przeczytać tutaj: https://waxroom.pl/blog/depilacja-meska/
Przynosi ona długotrwałe efekty, dlatego też nasi Klienci regularnie korzystają z tego zabiegu.

Całe nogi – gładkość i elegancja.

Depilacja nóg to stały element rytuału pielęgnacyjnego wielu kobiet oraz mężczyzn, a depilacja woskiem to jedna z najpopularniejszych metod, gwarantująca długotrwałe efekty. Klienci bardzo często decydują się na ten zabieg i wracają na kolejne, ponieważ regularna depilacja nóg woskiem przyczynia się do rzadszego wzrostu włosków, sprawiając że stają się one cieńsze i słabsze. Zabieg ten, to nie tylko sposób na gładkie i zadbane nogi, ale także forma dbałości o siebie. Długotrwały efekt to tylko jedna z zalet depilacji, można tutaj wymienić również elegancję i pewność siebie po zabiegu.

Przeczytaj również:  Co musisz wiedzieć o depilacji woskiem w Waxroom?

Pachy – depilacja dla świeżości.

Depilacja woskiem pach zarówno u kobiet, jak i mężczyzn to nie tylko kwestia estetyki, ale także komfortu i higieny. Dzięki temu zabiegowi możemy cieszyć się długotrwałą gładkością bez obaw o podrażnienia czy szybki wzrost włosków. Depilacja tej partii ciała jest wybierana najczęściej latem, kiedy wydziela się najwięcej potu. Pamiętaj, aby na kilka godzin po zabiegu nie stosować dezodorantów na bazie alkoholu!

Stylizacja brwi – podkreślenie oprawy oka.

Stylizacja brwi w salonach WAXROOM® to także zabieg wybierany przez kobiety i mężczyzn.

W naszym salonie zamiast nazwy regulacja brwi funkcjonuje nazwa stylizacja brwi, ponieważ oprócz usunięcia włosków z obszaru pomiędzy brwiami czy pod/nad nimi, zawsze skupiamy się na czymś więcej. Z pasją odnajdujemy najlepszy kształt dla danej osoby kierując się tym czego oczekuje Klient/ka. Nasze Stylistki z największą starannością wydobywają piękno z brwi, skupiając się na ich najpiękniejszej naturalnej formie, a na Wasze życzenie przy stylizacji brwi wykonają również farbkę, hennę pudrową czy laminację! Wszystko to wykonywane jest z pasją oraz precyzją.

WAXROOM® to miejsce, gdzie doświadczona kadra i wysokiej jakości produkty idą w parze.

Close Menu