Depilacja woskiem Lycon. Co warto o niej wiedzieć?

Depilacja woskiem Lycon. Co warto o niej wiedzieć?

Usuwanie niechcianego owłosienia z różnych części ciała i twarzy to jeden z popularniejszych zabiegów kosmetycznych. Z usługi depilacji w profesjonalnym salonie w Warszawie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy chcą wyeliminować owłosienie z danych partii i odzyskać często utraconą pewność siebie. Powszechną metodą depilacji, jaką wykonuje się w warszawskich salonach kosmetycznych, jest depilacja woskiem Lycon.

Wiele osób niesłusznie uważa depilację woskiem za zabieg inwazyjny. Warto jednak podkreślić, iż depilacja woskiem przeprowadzona w profesjonalnym salonie w Warszawie, nie podrażnia skóry i znacznie różni się od tej, jaką wykonuje się samodzielnie, wykorzystując domowe sposoby i preparaty dostępne w drogeriach. Nowoczesny sposób depilacji oparty jest na naturalnych woskach Lycon. Usuniecie niechcianych włosków tą metodą jest niemalże bezbolesne, a dodatkowo przynosi doskonałe efekty gładkiej skóry.

Depilacja woskiem Lycon

Formuła wosków Lycon oparta jest na składnikach pochodzenia naturalnego, takich jak olejki aromatyczne, posiadające nawilżające właściwości, żywicy oraz wosku pszczelim. Wszystkie składniki są w pełni ekologiczne, wegetariańskie, bezpieczne dla środowiska oraz skóry klientów, korzystających z depilacji w Warszawie. Naturalna kompozycja wosków Lycon sprawia, iż z zabiegu depilacji mogą korzystać alergicy. Depilacja woskiem w Warszawie nie tylko przynosi doskonałe efekty, ale również pozostawia skórę gładką i nawilżoną, co wyróżnia ją na tle depilacji tradycyjnymi woskami lub jednorazowymi maszynkami do golenia.

Do depilacji wykorzystywane są dwa rodzaje wosków Lycon – twardy lub miękki. Pierwszy z nich zalecany jest do dużych powierzchni zabiegowych, czyli nóg lub rąk. Miękkim woskiem Lycon depiluje się bardziej wrażliwe miejsca – m.in. okolice bikini lub twarz. Skorzystanie z profesjonalnego zabiegu depilacji w salonie w Warszawie przynosi kontrahentom wiele korzyści. Jedną z nich jest dokładne pozbycie się owłosienia z różnych, czasem trudno dostępnych części ciała, np. pleców. Depilacja woskiem Lycon to również gwarancja długotrwałego efektu gładkości, trwającego nawet do 8 tygodni od wizyty w salonie.

Przeczytaj również:  Depilacja hollywoodzka, brazylijska i sycylijska– zobacz, na czym polegają!

Salon depilacji Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych salonów kosmetycznych Waxroom, współpracujących od wielu lat z liderem na rynku wosków do depilacji – firmą Lycon. Zabieg usuwania niechcianego owłosienia oparty jest na wysokiej jakości preparatach, pozwalających w całości pozbyć się włosów z różnych partii ciała w sposób nieinwazyjny. Gwarantujemy profesjonalne podejście, wykwalifikowany zespół oraz skuteczną depilację naturalnymi woskami Lycon.

Close Menu